Sabina a Zbyněk se toho nebojí: Po návratu z Love Islandu se k sobě nastěhovali

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. Sabina a Zbyněk už jsou z Love Islandu doma. V pořadu Život ve hvězdách prozradili, že už spolu bydlí. A plánují i nové bydlení. Co říkají na reakce diváků? Které páry podle nich mají šanci na...

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. Sabina a Zbyněk už jsou z Love Islandu doma. V pořadu Život ve hvězdách prozradili, že už spolu bydlí. A plánují i nové bydlení. Co říkají na reakce diváků? Které páry podle nich mají šanci na lásku? A u kterých pochybují? Dozvíte se ve videu.

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa prožili líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu do reality? Sledujte už teď na Voyo show Love Island After. V první epizodě se můžete těšit na Naty, jejího syna i nejlepší kamarádku. A také na Fabia a Liu.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady