Když se nad Love Islandem stáhla mračna: Komu ve vile ruply nervy?

Publikováno

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. Je pochopitelné, že ve vztazích, ať už partnerských, přátelských, nebo rodinných dojde čas od času k rozporům. Ne vždy může být vše zalité sluncem. I ve vile Love Island došlo párkrát na...

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. Je pochopitelné, že ve vztazích, ať už partnerských, přátelských, nebo rodinných dojde čas od času k rozporům. Ne vždy může být vše zalité sluncem. I ve vile Love Island došlo párkrát na situace, kdy začala atmosféra houstnout, vyplavily se emoce a párkrát i slzy. Podívejte se na sestřih těchto momentů v bonusovém videu.

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa prožili líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu do reality? Už 18. listopadu startuje na Voyo show Love Island After.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 2. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady