To nejlepší ze zákulisí: Vila má svého psychologa a Sára nehodlá zůstat single

Publikováno

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! S příchodem bombshells Tamary a Sabiny začala atmosféra ve vile houstnout. Zbyněk zapomněl na Sáru během pár desítek minut a Hanka začíná být nervózní z toho, kolik má Jakub společného s Tamarou. Navíc přiznal, že je pro něj Tamara velmi...

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! S příchodem bombshells Tamary a Sabiny začala atmosféra ve vile houstnout. Zbyněk zapomněl na Sáru během pár desítek minut a Hanka začíná být nervózní z toho, kolik má Jakub společného s Tamarou. Navíc přiznal, že je pro něj Tamara velmi atraktivní. David si začal hrát na psychologa, místo toho by si měl ale zamést před svým prahem a promluvit si s Natálií, které pomalu, ale jistě dochází trpělivost. A co Sára a Radek? Že by byl na obzoru nový pár? Podívejte se na další epizodu Beach Hut, která je shrnutím toho nejlepšího, co se nyní děje ve vile.

Video obsahuje vulgární slova.

Dění můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 2. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady