• Pořady
  • Love Island
  • Bonusy
  • Hermína to vzdala a srdíčka jsou zpět u bazénu: Nový díl Love Island vychází už v neděli!

Hermína to vzdala a srdíčka jsou zpět u bazénu: Nový díl Love Island vychází už v neděli!

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Tropická bouře Hermína nadělala na Kanárských ostrovech pěknou paseku a naše srdíčka  vyhnala z vily. V pondělí jsme mohli zhlédnout speciální díl Love Islandu, který dostal název Speciál a mapoval dění na Kanárských ostrovech v souvislosti s...

Druhá řada show Love Island odstartovala na Voyo! Tropická bouře Hermína nadělala na Kanárských ostrovech pěknou paseku a naše srdíčka  vyhnala z vily. V pondělí jsme mohli zhlédnout speciální díl Love Islandu, který dostal název Speciál a mapoval dění na Kanárských ostrovech v souvislosti s tropickou bouří Hermína. Aby fanoušci ale nepřišli ani o jeden z plánovaných dílů, vychází na Voyo už tuto neděli adekvátní náhrada. V sobotu večer se můžete těšit na plánovaný „recap“ a v neděli 2. října na standardní díl. Ve vysílání Nova Fun budou tyto dva díly k vidění o den později.

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Obsazení - 3. série

Nejnovější články k pořadu Love Island

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady