Renesanční perla středních Čech: Co všechno můžete vidět na zámku Radim?

Publikováno

Chystáte se na výlet do Středočeského kraje? V tom případě rozhodně navštivte zámek Radim, který byl v roce 1965 zapsán na seznam kulturních památek. Jaká je historie tohoto místa? Kolik šlechtických rodů se zde vystřídalo? A z kolika prohlídkových okruhů si můžete vybírat? Více se dozvíte ve...

Chystáte se na výlet do Středočeského kraje? V tom případě rozhodně navštivte zámek Radim, který byl v roce 1965 zapsán na seznam kulturních památek. Jaká je historie tohoto místa? Kolik šlechtických rodů se zde vystřídalo? A z kolika prohlídkových okruhů si můžete vybírat? Více se dozvíte ve videu.

Čím dalším jsme se v Loskutákovi na výletě z 10. července zabývali?

V Muzeu lidových staveb v Kouřimi naleznete stavitelské památky z území středních, východních a severních Čech z období od 17. do 19. století. Jak se lišila obydlí chudého a bohatého vesničana? 

Čím je zajímavý Vlčí důl? Procházku tímto malebným místem zvládnou i rodiny s malými dětmi.

V Černokosteleckém pivováru toho je hodně k vidění! Jaké prostory tam můžete navštívit?

Vrátili jsme se do dob husitských válek. Věděli jste, že první zmínky o tvrzi Tuchoraz pocházejí už z přelomu 13. a 14. století?

Dáváte při výletech přednost různým pohybovým aktivitám a sportu? Vyrazte s kolem na Šemberské stezky!

Tento pořad můžete sledovat v televizi vždy v sobotu kolem poledne. Nestihli jste tento díl v televizi? Podívejte se na něj na Voyo!

Nejnovější videa z pořadu Loskuták na výletě

Podobné pořady

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady