Soutěžte s charitativním projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou!

Aktualizováno 04.05.2014

Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou dělá život v dětských domovech pestřejší.
Zdroj: TV Nova

Chcete vyhrát jeden ze tří dárkových balíčků TV Nova, která je spoluorganizátorem sportovně hudebního dobročinného projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou? Stačí poslat e-mail a zúčastnit se finálového večera 7. listopadu v pražském Kongresovém centru!

Když pomůžete dětem z dětských domovů a zaplatíte dobrovolné vstupné, odmění vás děti mnoho měsíců trénovanou choreografií a potkáte také osobnosti z obrazovky TV Nova. Třikrát v průběhu odpoledne také budete čekat, zdali vaše jméno nezazní z úst moderátora Honzy Musila.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Soutěž probíhá na webu nova.cz od 30. 10. 2009 do 6. 11. 2009. Soutěžící se musejí registrovat na e-mailové adrese hejbejtese@nova.cz, kam zašlou své celé jméno a adresu. Každá e-mailová adresa, ze které je registrace odeslána, může být použita pouze jednou.

Slosování se uskuteční v průběhu finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, které se koná 7. 11. 2009 od 11.00 ve Společenském sále Kongresového centra Praha, 5. května 65, Praha 4. Slosování proběhne ve 14.00, 16.00 a 19.00 hodin, tj. 3krát. V každém uvedeném čase vylosuje moderátor jednoho výherce dárkového balíčku TV NOVA. Výherce balíčku musí být během slosování přítomen v místě konání akce. Pokud je vylosován člověk, který v době slosování není přítomen, je jeho jméno do osudí vráceno, a může se tak zúčastnit dalšího slosování.


Více o soutěži a finálovém večeru se můžete dočíst ZDE. Které hvězdy v Kongresovém paláci potkáte? Víme více!


Novinky z NOVY