Soutěžte v létě s internetovými portály TV Nova

Aktualizováno 12.06.2014


Zábavní videoportál nova.cz a komunitní portál galerie.cz, který slouží k ukládání fotoalb, zahájí v pondělí 29. června letní soutěžení. O hodnotné a praktické dárky se bude ve znalostech pořadů TV Nova soutěžit na nova.cz, zatímco galerie.cz bude hledat nejlepší fotografie.

Praha 29. června 2009 – Portál TV Nova nova.cz připravil pro uživatele velkou letní soutěž, v níž po dobu osmi týdnů od 29. června do 23. srpna 2009 mohou účastníci vyhrát zahradní techniku a jiné hodnotné dárky. Každý týden bude vyhlášena soutěžní otázka související s pořadem Comeback, Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, Výměna manželek nebo Pojišťovna štěstí, jejíž odpověď najdou účastníci soutěže v některém z pořadů, umístěných na webu. Více informací je k dispozici na www.nova.cz.

 

Na portálu galerie.cz se zase bude soutěžit o nejlepší fotografie. Každý, kdo bude mít svoji fotogalerii na galerie.cz, se bude moci zapojit do fotografické soutěže o hodnotné dárky, která potrvá od 29. června do 6. září 2009. Soutěž je rozdělena do devíti tematických týdenních bloků a finálového kola, kde se utkají vítězové jednotlivých týdenních kol. Mezi nimi se rozhodne o celkovém vítězi, který bude moci zdokonalovat své fotografické dovednosti na špičkové zrcadlovce. Navíc se díky další výhře – kurzu surfování – naučí alespoň základní techniku jízdy na surfovém prkně. Do soutěže se může přihlásit každý registrovaný uživatel galerie.cz. Více informací je na www.galerie.cz.


 

Michaela Fričová, tisková mluvčí TV Nova

Novinky z NOVY