Zvolte OSOBNOST TELEVIZNÍHO ZPRAVODAJSTVÍ pro rok 2008!

Aktualizováno 29.05.2014


Čtyři z moderátorů Televizních novin se probojovali do finálové kola ankety TýTý 2008, pomozte jednomu z nich k absolutnímu vítězství!

Lucie Borhyová vyměnila v loňském roce televizní obrazovku za mateřské povinnosti a tato pauza jí přišla vhod. Zkrásněla, načerpala nové síly i inspiraci. Na obrazovku televize Nova se vrací právě teď, mohli jste ji vidět v pořadu Volejte Novu a bude moderovat letošní TýTý. Věrní diváci na ni nezapomněli, a tak může usilovat o zrcadlo TýTý i letos!

Zdroj: TV Nova

Podpořte LUCII BORHYOVOU zasláním SMS ve tvaru TT 1 BORHYOVA na telefonní číslo 906 06 09.

Není divu, že je Markéta Fialová jednou z nejoblíbenějších osobností naší televize. Její přirozený půvab a inteligence ji přímo předurčují k moderování hlavní zpravodajské relace. Mimo práci věnuje jako správná máma všechen volný čas svým dvěma holčičkám Almě a Emmě. Podaří se jí letos konečně zvítězit?

Zdroj: TV Nova

Podpořte MARKÉTU FIALOVOU zasláním SMS ve tvaru TT 1 FIALOVA na telefonní číslo 906 06 09.

Známý moderátor a hlasatel Rey Koranteng je nehasnoucí stálicí televizní obrazovky. Ve svém soukromém životě je to gentleman, téměř ze staré školy. Má s manželkou Monikou dvě dcery, Vanessu a Sophii. Tvrdí o nich, že nikdy nezlobí, nicméně někdy je naopak zlobí on sám, když jim vypráví strašidelné pohádky. Promění Rey letos svou nominaci v zlatavé zrcadlo TýTý?

Zdroj: TV Nova

Podpořte REYE KORANTENGA zasláním SMS ve tvaru TT 1 KORANTENG na telefonní číslo 906 06 09.

Elegantní Karel Voříšek tvoří se svou moderátorskou partnerkou Markétou Fialovou nerozlučnou dvojici, a tak je škoda, že v anketě TýTý musí bojovat každý sám za sebe. Nechal se slyšet, že jeho největším koníčkem je samotný život, a k tomu netřeba mnoho dodávat. Snad jen poznamenáme na okraj, že pokud máte Karla Voříška rádi, nezapomeňte mu poslat hlas!

Zdroj: TV Nova

Podpořte KARLA VOŘÍŠKA zasláním SMS ve tvaru TT 1 VORISEK na telefonní číslo 906 06 09.


 

(Cena jedné SMS je 9 Kč vč. DPH. Provozovatelem služby je Technický servis ERIKA, a.s., Na Příkopě 9–11, Praha 1, 110 00. Podrobný herní řád naleznete ZDE.)

Pro „lidi od televize“ je každoroční vyhlašování ankety TýTý svérázným svátkem, během kterého se lze ve zkratce přesvědčit o přízni nebo nepřízni široké veřejnosti. Protože nám přišlo líto, že tváře hlasujících diváků zůstávají anonymní, rozhodli jsme se provést malý výzkum v ulicích Prahy.

Zdroj: Nova.cz

Připomeňte si minulý ročník ankety TýTý kliknutím na obrázek!

Sledujte přímý přenos ankety TýTý 2008 již 18. dubna od 20:00 na TV Nova!

Nova.cz, Jakub Jahn

Novinky z NOVY