Máte problémy s chováním vašeho psa? Pošlete ho do Polepšovny mazlíčků!

Aktualizováno 08.05.2016


Přerostl vám domácí mazlíček přes hlavu? Znepříjemňuje život vám i okolí a nevíte, jakou špatnost provede příště? Nový pořad televize Nova Polepšovna mazlíčků vám nabízí pomoc!

Přihlaste sebe a svého psa nebo kočku do unikátního projektu, kde se za pomoci odborníků z problémového zvířete znovu stane miláčkem celé rodiny.

Polepšovna mazlíčků se věnuje domácím zvířatům s problematickým chováním. Pořad prostřednictvím příběhů majitelů a jejich problémových mazlíčků ukazuje zásady a rozkrývá taje vztahu člověka a zvířete. Renomovaná specialistka na poruchy chování psů a koček řeší před kamerou problematické případy, navrhuje terapii a chovateli i televizním divákům ukazuje, jak řešit konkrétní problémy i napravit pošramocený vzájemný vztah se zvířetem.

Máte doma mazlíčka, který by potřeboval do polepšovny? Přihlaste se! Staňte se hrdinou nového pořadu. Polepšovna mazlíčků vám určitě pomůže!

Volejte horkou linku Polepšovny mazlíčků – 242 466 500– nebo vyplňte formulář pod tímto textem.

Pro zobrazení formuláře musíte být přihlášeni na našich stránkách: jestli už máte vytvořený účet, zadejte po kliknutí na "Přihlašte se zde" jméno a heslo, jinak použijte formulář REGISTRACE

Další možností je poslat e-mail na adresu mazlicci@nova.cz

Napište nám všechno podstatné o svém zvířeti: jestli je to pes nebo kočka, případně jiný mazlíček, jeho (její) jméno, plemeno, stáří, pohlaví a počet dalších zvířat v domácnosti. Stručně popište, o jaký problém se jedná, a můžete také přiložit fotografii.

A nezapomeňte také na vaše jméno, adresu, věk, kontaktní telefon, e-mail, povolání, rodinný stav a počet členů vaší domácnosti, které jsou v pravidelném styku se zvířetem.

Odesláním formuláře, mailu nebo zavoláním na linku Polepšovny mazlíčků udělujete souhlas se zpracováním veškerých poskytnutých kontaktních a osobních údajů pro účely výběru účinkujících do pořadu Polepšovna mazlíčků, a to na dobu potřebnou ke splnění uvedeného účelu zpracování. Poskytnuté údaje budou zpracovány výhradně pro uvedené účely. Jejich ochrana se řídí příslušnými ustanoveními zákona na ochranu osobních údajů.


Novinky z NOVY