TýTý 2008: Která z dam získá zrcadlo televizní slávy?

Aktualizováno 22.09.2013


Představujeme vám herečky nominované na cenu TýTý 2008. Za televizi Nova se o zlaté zrcadlo ucházejí Jiřina Jirásková, Bára Munzarová, Zlata Adamovská a Hana Maciuchová.

Jiřina Jirásková se mimo jiné zapsala do podvědomí jako paní Kekulová v seriálu Pojišťovna štěstí. Dobrá duše všech, která je vždy tam, kde ji potřebují. Pro diváky se už teď chystá další, tentokrát již pátá řada seriálu. Podpořte Jiřinu Jiráskovou a pošlete jí hlasy v anketě TýTý.
 

Zdroj: TV Nova

Hana Maciuchová postavou profesorky Miriam Hejlové proslula. V seriálu Ulice se s ní setkáváte večer co večer, možná právě proto jste jí poslali tolik hlasů, aby to stačilo na nominaci v TýTý. Hlasujte pro Hanu Maciuchovou.


 
Zdroj: TV Nova

Barbora Munzarová nastoupila do rozjetého vlaku seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 a svou rolí lékařky Pavly Barnové si získala sympatie většiny národa. I ona je nominovaná v anketě TýTý a čeká na vaše hlasy.


 
Zdroj: TV Nova

Zlata Adamovská – Běla Páleníková v jedné osobě. Nejedna lékařka se nechala slyšet, že Běl Páleníkových z Ordinace v růžové zahradě 2 se v českém lékařství pohybuje mnoho. Svou laskavostí a drsným humorem i ona sbírá kladné body. Vyhraje Zlata Adamovská v kategorii Herečka roku? O tom rozhodnete jen vy!Čtěte také: Hlasujte v anketě TýTý 2008. Kdo je dále nominovaný?

Sledujte: Co si o anketě myslíte vy? Natáčeli jsme v ulicích Prahy!
 

Exkluzivně: Minulý ročník ankety TýTý 2007! Jen na nova.cz!


Novinky z NOVY