DNES VEČER: 3Bobule

Publikováno 12.02.2022


Honza s Klárkou právě vyhráli druhou cenu za nejlepší víno roku. Jenže to, co by mělo být důvodem k radosti, kazí obava o budoucnost. Klárčin tatínek nedávno zemřel a oni dva začínají mít s provozem vinice finanční starosti. Ke všemu jednání s velkým odběratelem nevypadá vůbec dobře. Podnikatel na Honzu tlačí, aby Honza snížil cenu jejich vína. Zdá se, že Honza s Klárkou budou muset část vinic prodat.

Honzu z pražského jednání s podnikatelem odváží zpět domů na Moravu jeho kamarád Jirka. Ten s sebou přibere i svého nezletilého syna, samozřejmě bez vědomí své bývalé manželky. Klárce, která je těhotná, Jirka nevadí, blíží se vinobraní a každá ruka je třeba. Jirka nejenže chce pomoci se sklizní, ale také kontaktuje svého známého Mira, který by měl zájem od Honzy a Klárky odkoupit jejich vyrobené víno. Jenže Jirka záhy zjistí, že s touto nabídkou není vše v pořádku a začíná se bát o prodej...

Snímek 3Bobule sledujte v sobotu 12. února od 20:20 na Nově nebo v repríze v neděli 13. února od 15:00 na tomtéž kanále. 


Novinky z NOVY