Shopaholic Nicol v zápalu stěhování. Co se nevyplácí podceňovat?

Publikováno 27.08.2021

Shopaholic Nicol
Zdroj: Profimedia

Něco končí a něco nového začíná. Přesně tak by se dalo popsat posledních pár měsíců života moderátorky Nikoly Čechové, známější pod přezdívkou Shopaholic Nicol. Někdo by se ze všech těch změn mohl sesypat, ale Nicol naštěstí vše vzala s nadhledem a snaží se na každé situaci najít jen to dobré.

Známá youtuberka a moderátorka se před nedávnem rozhodla vyjít s pravdou ven a ukončit spekulace, které se už nějakou dobu šířily. Potvrdila rozchod se svým dlouholetým přítelem Jakubem Mahdalem, po jehož boku žila čtyři roky. Jak ale sama přiznala, jejich cesty se rozešly v dobrém, o čemž svědčí také fotografie ze společné dovolené, na kterou se vydali po rozchodu.

https://www.instagram.com/p/CSXJ7zMtWyq/?utm_source=ig_web_copy_link

S končícím vztahem přichází samozřejmě další nepříjemnosti. Jak Nikol na svých sociálních sítích stále průběžně sdílí, čeká ji v nejbližších dnech stěhování, kterým nadobro ukončí další etapu svého života. V bytě, ve kterém společně s Mahdalem žili, totiž zůstávat nechce. Pro jednoho je podle ní příliš veliký.

I stěhování ale může být velká věda, proto se Nicol nebojí humorně svěřovat se svými přešlapy a upozorňuje, co se při balení nevyplácí podceňovat – třeba nebalit všechny tenisky! I když se může zdát, že zabalit si vše dopředu je zodpovědné, často to přinese více škody než užitku. Rada od Nicol tedy zní – potraviny a boty nechte alespoň na vrchu! Komu by se totiž chtělo rozhrabané tašky znovu přebalovat?

A aby toho nebylo málo, přišla v jejím životě i další zásadní změna. Po dvou letech končí také jako televizní moderátorka. „Občas je potřeba udělat ve svém životě místo, aby přišly nové příležitosti, a tak já všechny svoje změny, a že jich mám teď hodně, vnímám. A já se na to všechno, co mě čeká, těším,“ svěřila se na sociálních sítích Nikol. Kam její cesty povedou dál? To zatím neprozradila.


Novinky z NOVY