ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte v 1. nominačním kole

Publikováno 24.07.2021

Ulice koláž muži
Zdroj: TV Nova

Největší sympaťačku Ulice již známe! Nyní svým hlasováním rozhodnete, kdo získá titul největší sympaťák šestnácté sezony. Hlasujte v naší anketě a vyšlete do finále první tři sympaťáky.

Ještě, než budete hlasovat v prvním kole o největšího sympaťáka uplynulé sezony, pojďme se společně podívat na výsledky finále volby největší sympaťačky Ulice šestnácté sezony. První místo získala Veronika Maléřová, která tak obhájila vítězství z patnácté sezony. Na paty jí šlapala Magda Procházková, která nakonec skončila na druhém místě. Třetí příčku obsadila Amálie Pešková.

Jak hlasovat?
Každou sobotu vám nabídneme v naší anketě dvacet mužů/mladíků, které jste v šestnácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Vy budete moci až do pátku do 16:00 hodin hlasovat pro toho, kdo vám je nejsympatičtější. V každé anketě můžete hlasovat třikrát. První tři muži/mladíci, kteří od vás získají nejvíce hlasů, postoupí do finále. Hlasujte v prvním nominačním kole volby největšího sympaťáka Ulice šestnácté sezony! Které tři pošlete do finále?

Kdo se stane největším sympaťákem Ulice šestnácté sezony? Hlasujte v prvním nominačním kole právě teď! Na výběr máte 20 sympaťáků!


Novinky z NOVY