DNES VEČER: Dítě Bridget Jonesové

Publikováno 04.07.2021


Bridget je úspěšná produkční televizní show. Slaví čtyřicáté třetí narozeniny a je stále sama. Na pohřbu své dávné lásky, Daniela, potká druhého osudového muže svého života, Marka, který tam je ale s manželkou.

Kamarádka Miranda pozve Bridget na hudební festival. Aby Bridget zapomněla na ženatého Darcyho, dá jí Miranda radu, aby se vyspala s prvním mužem, kterého tam potká. Bridget stráví bouřlivou noc se sympatickým mužem, ráno před ním ale uteče. Vzápětí se na křtinách dítěte svých přátel vyspí s Markem Darcym, jenž se prý se svou ženou rozvádí. Záhy zjistí, že je těhotná. Miranda vypátrá, že prvním potenciálním otcem by mohl být neznámý z hudebního festivalu, Jack Quant, velmi bohatý zakladatel internetové seznamky, a druhým je Mark Darcy. Bridget se svěří napřed Jackovi, pak i Markovi. Až při společném setkání oběma mužům prozradí, že neví, kdo z nich je otcem.

Snímek Dítě Bridget Jonesové sledujte v neděli 4. července od 20:20 na Nově nebo v repríze v úterý 6. července od 20:00 na Nova Cinema. 


Novinky z NOVY