Skvělá zpráva: Na Voyo míří několik sérií nejslavnější autorky detektivek!

Publikováno 17.06.2021

Hercule Poirot
Zdroj: Nova.cz

Letos je to čtyřicet pět let od smrti nejprodávanější britské spisovatelky všech dob, kterou překonal už jen William Shakespeare. Její úžasné detektivní příběhy si připomíná i videoportál Voyo, který postupně nasadí tři minisérie s hvězdným obsazením. Diváci se tak mohou těšit například na Billa Nighyho nebo Johna Malkoviche.

Už teď je na Voyo k dispozici první série Agatha Christie: Zkouška neviny s Billem Nighem v hlavní roli. Herce si všichni pamatují především jako obstarožního rockera z filmu Láska nebeská. Mysteriózní drama slibuje překvapivé zápletky a dechberoucí vyústění toho, kdo je vrah. Zkouška neviny je rozdělena na dvě epizody, které jsou už teď na Voyo. Série bude pokračovat i dalšími detektivkami z pera nezapomenutelné Christie, jejíž televizní příběhy dokážou nabídnout i ta nejlepší britská herecká jména.

Pocta Agathe Christie se neobejde bez nejslavnějšího detektiva! Jako Hercule Poirot se tentokráte představí legendární americký herec John Malkovich, který byl několikrát nominovaný na Oscara, a může se dokonce pyšnit filmovým ztvárněním sebe sama ve filmu V kůži Johna Malkoviche. Diváci ho jako Poirota uvidí v minisérii Agatha Christie: Vraždy podle abecedy. Slavný detektiv Hercule Poirot přeruší poklidnou penzi, když začne dostávat anonymní dopisy. Pisatel mu sděluje, že se stane vrahem bez tváře. Policie nebere Poirotova varování vážně, ale záhy dojde ke třem vraždám s podobným scénářem, který sleduje první písmena abecedy…

Detektivní příběhy začala Agatha Christie psát na základě sázky se svou sestrou Madge, která jí tvrdila, že to nedokáže. Dlouho se snažila najít ústřední postavu svých knih. Až jednou uviděla zvláštního malého muže ve skupině belgických uprchlíků v britském Torquay. A Hercule Poirot byl na světě.

Na videoportálu Voyo je celý blok skvělých kriminálních příběhů.

Agatha na Voyo:

Agatha Christie: Zkouška neviny

17. 6.

Agatha Christie: Vraždy podle abecedy

8. 7.

Agatha Christie: Plavý kůň

už brzy


Novinky z NOVY