Vyhrajte hodnotné ceny pro svou drahou polovičku: Valentýnská soutěž Snídaně s Novou je tady!

Publikováno 07.02.2021

Snídaně s novou - Valentýnská soutěž
Zdroj: TV Nova

Blíží se Valentýn a spolu s ním je pro diváky Snídaně s Novou připravena také soutěž o hodnotné ceny. Co musíte udělat pro to, abyste vyhráli?

Soutěž probíhá v období od 8.2. 2021 do 12. 2. 2021. Každý všední den ráno zazní během pořadu Snídaně s Novou LOVE SONG. Už první tóny písničky jsou impulsem pro vás, diváky, abyste zavolali na telefonní číslo 601 00 66 99. První volající má možnost si vybrat číslo od jedné do dvanácti. ​Pod každým číslem se skrývá hodnotná cena!

Zdroj: Snídaně s Novou

Seznam cen:

Balíček produktů pro zdraví a pohodu v celkové hodnotě 4 500 Kč od firmy Day Spa Shop, která se specializuje na výrobu a prodej ájurvédských a přírodních bylinných přípravků, potravin a kosmetiky. Společnost Day Spa Shop je již 14 let vaším dodavatelem přírodních produktů.

Voucher od společnosti Smartomat v hodnotě 3 000 Kč na nákup chytrých hodinek v e-shopu www.smartomat.cz. Česká společnost Smartomat nabízí kvalitní a designové chytré hodinky pro ženy, muže i děti a také sportovní chytré náramky.

Sladká cena, voucher v hodnotě 3 000 Kč na kvalitní belgickou čokoládu od společnosti Pralinky.com dle vlastního výběru.

Poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup BIO kosmetiky a dekorativní kosmetiky od společnosti Krása na míru dle vlastního výběru. Krása na míru, to je široký výběr kvalitní a přírodní kosmetiky spolu s odborným poradenstvím.

Marmelády s příběhem. Ručně vyráběné džemy bez chemie. Na eshopu www.marmeladyspribehem.cz najdete více než 90 druhů klasických i netradičních chutí včetně marmelád bez přidaného cukru.

Hned pod dvěma čísly můžete najít balíček Dr. Oetker Ristorante pro romantické chvíle přímo u vás doma. Obsahuje kompletní set na přípravu pizzy a brožuru Pizza&Víno, ve které párujeme 14 pizz Ristorante s nejslavnějšími vinnými odrůdami.

Tradiční kosmetika Dixi, která využívá sílu přírody ve prospěch krásy. V balíčku najdete kosmetiku pro celou rodinu, která díky výtažků z rostlin jako kopřiva, bříza či čajovník pečuje o pokožku i vlasy, regeneruje je a navrací jim zdraví.

Voucher v hodnotě 3 500 Kč od české klenotnické společnosti ALOve, která má široký výběr diamantových šperků již od 3 500Kč. Inspiraci pro valentýnský dárek najdete v buticích i na eshopu alove.cz.

Valentýnská bedýnka plná skvělých vín a delikates od internetového obchodu Velkovinotéka.cz, který patří mezi online prodejce vybraných kvalitních vín z Moravy, Čech, ale také ze zahraničí.

Dvě smart žárovky a ovládací můstek, které nabízí nekonečné možnosti pro chytré osvětlení vaší domácnosti.

Dvě stříbrné mince s broušeným českým křišťálem, které jsou výsledkem spojení tradičních jabloneckých řemesel a medailérství České mincovny. Stříbrná mince Navždy spolu promluví za vás.

Přečtěte si celý herní řád, který najdete zde!


Novinky z NOVY