To jste určitě nevěděli! Herečky z filmu Šťastný nový rok spojuje jedna překvapivá věc

Publikováno 09.10.2021


Hvězdně obsazený film Šťastný nový rok je plný vtipných, romantických i překvapivých momentů. Ukazuje, že i když má láska mnoho podob, nakonec si najde každého. A to i v krásně zasněžených Vysokých Tatrách! Tam se v hotelu, který řídí neurotický Milan v podání Jakuba Prachaře, sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplně cizí lidé. Všichni mají společné to, že během několika dnů čelí různým trapasům, výzvám i velkým změnám. A samozřejmě také svým bývalým či budoucím láskám.

Poté, co Hana (Táňa Pauhofová) uvidí na vánočních trzích svého manžela v objetí milenky a prožívá obrovské zklamání, rozhodnou se její kamarádky, Barbi (Zuzana Norisová), Marcela (Antonia Lišková) a Veronika (Gabriela Marcinková), vzít ji s sebou po Vánocích do hotelu v Tatrách, aby přišla na jiné myšlenky. Hotel, který právě změnil majitele, vede Veronika s manželem Milanem (Jakub Prachař). Marcela do hor odjíždí se svou babičkou Elenou (Emilia Vašáryová). Barbi se na dovolenou vypraví se svým zapomnětlivým manželem a dcerou. Jenže do Bratislavy míří i Štefan (Jiří Bartoška), který se právě vrátil z emigrace z Kanady a po padesáti letech hledá svou dávnou lásku, paní Elenu. Štefan se od sousedky v Bratislavě dozvídá, že Elena odjela s rodinou na vánoční volno do Tatranské Lomnice, do hotelu Grand, a tak se tam za ní vypraví. Vánoční volno se ale pro kamarádky nevyvíjí tak, jak by si představovaly….

​ZAJÍMAVOSTI O FILMU:

Herečky Táňa Pauhofová a Zuzana Norisová namluvily své role pro české i slovenské znění.

Film se natáčel ve Vysokých Tatrách (ve známém luxusním Grand Hotelu Kempinski).

Čtyři hlavní herečky (Táňa Pauhofová, Antónia Lišková, Gabriela Marcinková a Zuzana Norisová) spolu už jednou kamarádky hrály. A to v úspěšném seriálu Milenky. Pro mnohé diváky bylo velkým překvapením vidět je znovu v tak podobných rolích. 

"Šťastný nový rok je poctou starým československým filmům, které dokázaly pobavit celé generace diváků v čase svého vzniku i několik desetiletí poté. Zároveň chceme nabídnout divákům jejich moderní a současnou verzi," uvedla o filmu producentka Adriana Kronerová.

​Romantickou komedii Šťastný nový rok sledujte v sobotu 9. října od 20:20 na TV Nova, případně v repríze v neděli 10. října od 15:25 na stejném kanále.

Sledujte české filmy online na Voyo. Nejoblíbenější nové české filmy vám zaručeně vrátí úsměv na rty. Tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam.


Novinky z NOVY