OBCHODNÍ SDĚLENÍ
Toto je obchodní sdělení. Redakce Nova.cz neovlivňuje jeho obsah.

Soutěžte se Snídaní! Vyhrajte zážitkovou exkurzi v Jarošovském pivovaru s Qéčkem

Publikováno 15.11.2020


Léta tam stál, stát bude dál. Ten, kdo zná Jarošov, zná pivovar…

Jsme minipivovar, navazující na staletou tradici vaření piva v Jarošově na Slovácku. Pivo zde vyráběné vychází z historie Jarošovského piva a léty osvědčených postupů tradiční výroby spodně kvašeného českého ležáku.

Na více než 360letou tradici výroby piva v Jarošově jsme v únoru 2017 navázali obnovením výroby piva v Jarošově. Pracujeme tak se současným vybavením, které však používáme s maximální úctou k tradičním výrobním postupům, které jsou typické pro česká piva a dobré jméno toho našeho - Jarošovského. Vyrábíme pivo malované regionální hrdostí a řemeslnou zručností. Slavíme úspěch nejen svým pivem, ale i designem etiket, který vychází z místních tradic a folklóru.

Zdroj: Jarošovský pivovar a.s.

​Výherce si užije zážitkovou exkurzi v Jarošovském pivovaru pro 15 osob s degustací a rautem, poukaz na komentovanou exkurzi pro skupinu kamarádů, včetně degustace vzorků piv. 

Zdroj: Jarošovský pivovar a.s.

​I když nevyhrajete, nevadí. Rádi Vás uvítáme na exkurzi do pivovaru a minimuzea. Prohlédnete si výrobu Jarošovského piva zblízka, dozvíte se zajímavé a cenné informace o tradiční výrobě piva a ochutnáte tento vynikající mok přímo z tanku. Nový Jarošovský pivovar je vybaven nejmodernějšími technologiemi, ale pivo v něm vyráběné je založeno na těch nejtradičnějších postupech při výrobě českého ležáku plzeňského typu. Součástí exkurzního okruhu je expozice minimuzea, která skýtá střípky 330leté historie vaření piva v Jarošově.

Zdroj: Jarošovský pivovar a.s.

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy,  která spolu s Jarošovským pivovarem, poskytla výhru do soutěže, je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Qéčka získávají destinační organizace, hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem najdete na portálu Kudy z nudy.

Zdroj: CzechTourism


Novinky z NOVY