Číhejte na videoklip ve Snídani! První volající vyhraje ceny pro miminko

Publikováno 02.11.2020

JÁ, MIMINO 1
Zdroj: Nova.cz

V úterý 3. listopadu pro vás máme připravenou soutěž JÁ, MIMINO. Ve Snídani s Novou pustíme celkem čtyři hudební videoklipy - ve chvíli, kdy uslyšíte první tóny, je to pro vás pokyn volat na telefonní číslo 601 00 66 99. Ten, kdo se dovolá jako první, má možnost vyhrát jednu z mnoha zajímavých cen!

O co se hraje?

Mummibaby

Voucher na roční odběr ekologických jednorázových plen pro vaše miminko od značky Muumi baby. Tyto pleny pečují o zdraví a bezpečí dítěte již od narození. Zároveň se při jejich výrobě myslí na přírodu.

Hamleys

Plyšový medvěd od značky Hamleys a dárkový voucher do e-shopu jabadaba.cz na 1500 Kč. V tomto on-line hračkářství naleznete velké množství originálních hraček Hamleys, vychytávek a doplňků pro celou rodinu.

Manufaktura

Balíček s dětskou kosmetikou Baby Friendly od české značky Manufaktura. Balíček obsahuje dětskou mycí a koupelovou emulzi, vlasový šampon, výživný krém a pečující dětský olej. Kosmetika se vyznačuje jemným složením pro ohleduplnou péči o naše nejmenší. Pro maminky máme omlazující pleťové lázně se Sedmikráskou, které odhalí sedm kouzel vaší krásy.

JankarProfi

Dárková kazeta medoniera a Imunilky pro děti z e-shopu medicinka.cz, která obsahuje 9 malých medíků.

Celý herní řád naleznete ZDE


Novinky z NOVY