Nová párty hra na motivy pořadu Co na to Češi je tady! Kdo ji vyhrál v naší soutěži!

Publikováno 17.09.2020

Co na Češi hra Zapeklité vztahy
Zdroj: Nova.cz

Máte rádi pořad Co na to Češi? Pravidelně u televizních obrazovek spolu se soutěžícími tipujete správné odpovědi? Pak vám jistě udělá radost nová párty hra na motivy soutěže, kterou si doma můžete kdykoliv zahrát!

V pořadu Co na to Češi se jednotlivé týmy snaží uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané otázky typu „Co vám doma nikdy nechybí v lednici?“. Pokud máte tento pořad rádi, jistě neuniklo vaší pozornosti, že je již v prodeji párty hra na motivy této soutěže. Nyní vychází unikátní rozšíření, které do hry přidává nové kartičky, ale lze jej hrát i zcela samostatně. Na stovce kartiček najdete otázky na téma rodinné vztahy.

Co by podle vás sto Čechů odpovědělo na otázku „Co by muže přivedlo do rozpaků, kdyby to měl koupit své partnerce?“ nebo na otázku „Čím se chlubí důchodci?“. Týmová párty hra má jednoduchá pravidla a můžete si ji zahrát doma i na cestách!

Deskovka s názvem Co na to Češi – Zapeklité vztahy je právě v prodeji. Zakoupit ji můžete například v eshopu Albi.

Zdroj: Nova.cz

O deskovku jste mohli hrát i v naší soutěži. Stačilo odpovědět na soutěžní otázku a trefit top.

Soutěžní otázka:

Která část těla se často vyskytuje v textu zamilovaných písní?

Top:

srdce

Výherci

Alena Němcová, Lysice

Martina Oravcová, Brno

Hana Dvořáková, Slaný

Celý herní řád naleznete ZDE.


Novinky z NOVY

TN.cz

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.