Poslední dva soutěžící Tvojí tváře odhaleni! Na koho se můžete již brzy těšit?

Publikováno 18.08.2020

TTMZH - Bořek Slezáček
Zdroj: TV Nova

Na obrazovky televize Nova se už 5. září vrací formát plný velkých proměn, skvělých hudebních čísel a oblíbených českých hvězd v rolích světových i tuzemských ikon populární hudby. Tvoje tvář má známý hlas je zpět!

Show Tvoje tvář má známý hlas už nyní zná kompletní osmičku účinkujících. Jsou jimi Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová, Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček.

​Bořek Slezáček se na účinkování v Tváři velmi těší a je zvědavý koho bude ztvárňovat: „Připravovat se zatím není na co, protože absolutně netuším, jaké interprety si vylosuji. Nějakou pohybovou průpravu mám z divadla, ale s pohybem to bude asi vůbec legrační.“ Fandit mu bude i jeho rodina: „Děti mají velkou radost, protože je to jejich oblíbený pořad.“

Zdroj: TV Nova

​Také Andrea Kalousová je moc ráda, že se letošní řady zúčastní: „Těším se hodně, je to pro mě velká výzva. Vyzkouším si, jak jsem pevná v kramflecích.“ Její největší fanynkou bude zřejmě její babička: „Já jsem to říkala babičce a ta z toho byla nadšená, říkala, že mě obdivuje, že do toho jdu.“

Tvoje tvář má známý hlas startuje v sobotu 5. září na Nově.


Novinky z NOVY

TN.cz

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.