Matyáš Valenta vám ukáže ateliéry Ulice! Pokud budete pozorní, můžete vyhrát krásné ceny!

Publikováno 22.07.2020

Ulice – soutěž ateliéry
Zdroj: TV Nova

Podívejte se s námi exkluzivně do ateliérů Ulice a zjistěte, jak to reálně vypadá ve vašem oblíbeném seriálu! Kde se nachází jednotlivé byty? A které dekorace stály na těchto místech původně v roce 2005, kdy celý projekt startoval? Možná vás překvapí, že Království hraček se nenacházelo na místě, kde je momentálně bistro a dřív pekařství, ale přímo uvnitř ve studiu. Z náměstí se točil jen příchod dovnitř. Musely se tak přísně hlídat návaznosti. Kdo by dnes řekl, že na místech, kde je pokoj Vašíka, byl dřív sekretariát Zdeny Čisté, hned vedle kancelář Báry a Boháče a samotná dílna?

V jakém sitcomu se objevila kuchyně Jordánových? A jak tvůrci dokázali to, že se Bára koupala v plné vaně, když v celých ateliérech nejsou rozvody vody? Mnohem víc triků, ale i drobných chybiček, které se za patnáct let při natáčení vyskytly, najdete ve videu ZDE!

Jste velkým fanouškem Ulice a rádi byste měli doma balíček s exkluzivními předměty s logem vašeho oblíbeného seriálu? Máte jedinečnou možnost získat kuchařku Ulice vaří s vámi, časopis Fenomén Ulice a Ordinace, hrnek, magnetku a propisku! Stačí se podívat na video a odpovědět na jednoduchou otázku: Která kapela koncertovala na náměstí?

Odpověď na soutěžní otázku pošlete na e-mail soutez@tn.cz do pondělí 27. července nejpozději do 12:00. Do předmětu zprávy uveďte heslo „NOVAPLUS ULICE“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte svoje jméno, příjmení, adresu bydliště a e-mailovou adresu. Vylosován bude jeden výherce, který obdrží balíček dárkových předmětů s logem Ulice.

Celý herní řád naleznete ZDE.


Novinky z NOVY