FINÁLE ANKETY: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte!

Publikováno 26.06.2020

Kdo je největším sympaťákem Ulice?
Zdroj: TV Nova

Je tu finále volby největšího sympaťáka Ulice 15. sezony. Kdo zvítězí? To záleží jen na vás a vašich hlasech. Druhé a třetí nominační kolo skončilo velkým překvapením. Ponese se v podobném duchu i finále, anebo obhájí své prvenství Matěj Jordán?

Také třetí nominační kolo přineslo velké překvapení. Vaše hlasy vyslaly do finále volby největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony Zdeňka Kořínka, jemuž jste nemohli přijít na jméno, když jste sledovali příběh jeho dcery. Na druhé příčce se umístil Patrik Rousek, třetí příčka patří Miloši Knoblochovi. S kým se tato trojice utká? Z druhého nominačního kola postupují do finálového hlasování Radek Mastný, Bruno Taubr a Radim Mareš, z prvního nominačního kola Matěj Jordán, Jirka Herman a Evžen Šmýd. Který z nich získá nejvíce hlasů? Je to jen na vás.

Jak hlasovat?
Tento pátek vám v anketě nabízíme devět finalistů volby největšího sympaťáka Ulice 15. sezony. Po celý týden můžete hlasovat pro toho z nich, jenž vám je nejsympatičtější. Kdo letos zvítězí? Obhájí své loňské prvenství Matěj Jordán, jenž by si tím připsal další rekord? O tom rozhodujete právě teď právě vy ve finálovém hlasování, jež potrvá do 2. července 2020.   
Hlasujte ve finále volby největšího sympaťáka Ulice patnácté sezony!  


Novinky z NOVY