OBCHODNÍ SDĚLENÍ
Toto je obchodní sdělení. Redakce Nova.cz neovlivňuje jeho obsah.

Užijte si ubytování s Qéčkem v luxusním hotelu v Olomouci

Publikováno 14.06.2020


NH Collection Olomouc Congress v Olomouci je hotel, který svým klientům nabízí díky své poloze v blízkosti centra města a zároveň klidové zóně Olomouce služby na vysoké úrovni. Chcete vyhrát rodinný balíček s programem na dva až tři dny? Nyní máte možnost díky pořadu Snídaně s Novou!

Hotel měl na začátku koronavirové krize slavit desáté výročí, namísto toho musel zavřít. To jim ale rozhodně neubralo na kvalitě poskytovaných služeb – pro své hosty vytvořili nové menu restaurace, které se ještě více zaměřuje na rychlou přípravu čerstvých pokrmů z lokálních surovin a nově nabízí i dětské menu, do nabídky svých pobytů také nově zařadili rodinný balíček s programem na dva až tři dny.

V rámci balíčku RODINA 2+2 (s dětmi do 15 let) na 2 noci na Vás bude čekat ubytování pro celou rodinu (apartmá s oddělenými pokoji) s překvapením na pokoji. V ceně voucheru je zahrnut voucher na konzumaci v hotelové restauraci v hodnotě 1500 Kč spolu s dětským menu v nabídce a zdravým snídaňovým koutkem. Pokud máte malé děti, určitě se skvěle zabaví v dětském koutku. V případě, že budete mít chuť jenom odpočívat na pokoji, čeká na Vás na pokoji Nespresso kávovar. V ceně pobytu je vstup do fitness centra Omega, které bylo vyhlášeno Fitness centrem roku 2020.

Na hotelu Vám rádi poradí s tipy na výlet po Olomouci, k pobytu také dostanete mapu TOP deseti míst ve městě. A co víc, poznávání krás města vám usnadní 48-hodinová Olomouc Region Card pro celou rodinu! V Olomouci na Vás dýchne úžasná atmosféra a klid hanáckého městečka. Ve městě najdete řadu atraktivních míst – kláštery a chrámy, umělecká i technická, rozlehlé parky, zoologickou zahradu nebo aquapark. Chloubou Olomouce je barokní sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, zapsaný od roku 2001 mezi památky UNESCO.

NH Collection Olomouc Congress se pyšní mnohými úspěchy a oceněními, například titulem Stavba roku 2010 ČR, oceněním TOP 25 TripAdvisor Traveller´s choice winner ČR, pro vysokou úroveň nabízených služeb byl také například jako první ve střední Evropě zařazen do prémiové značky řetězce pod označením Collection hotel.

Střední Morava – sdružení cestovního ruchu, která spolu s Olomouckým krajem poskytla výhru do soutěže, je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Qéčka získávají destinační organizace, hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy.

Zdroj: CzechTourism


Novinky z NOVY