Zrození dvou fenoménů: Známe recept na úspěch seriálů Ordinace a Ulice!

Publikováno 27.05.2020

Ordinace - Jakub a Čestmír Mázl
Zdroj: TV Nova

Mezi nejúspěšnější dlouhodobé seriály patří Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Oba seriály letos slaví neuvěřitelné patnácté narozeniny a pro své fanoušky připravily speciální časopis plný zajímavostí! Jak úspěch nekonečných seriálů popisují jeho tvůrci?

Na 120 stranách časopisu s názvem Fenomén Ordinace a Ulice najdou fanoušci přehled toho nejzajímavějšího, co se za dobu patnácti let vysílání na televizní obrazovce odehrálo, nahlédnou do zákulisí a dozví se perličky z natáčení. Časopis je k dostání až do konce července v trafikách, nebo je možné, objednat ho prostřednictvím SMS zprávy.
SMS ve tvaru: ORDUL JMENO PRIJMENI ULICE C.P. MESTO PSC zašlete na číslo 90211. Text pište bez diakritiky. Cena služby je 60 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje společnost ATS. Infolinka 296 363 199 (po-pá 9-16 hod), www.platmobilem.cz.

Zdroj: TV Nova

​Recept na úspěch podle kreativní producentky Ordinace Simony Matáskové: „Je to souhra mnoha aspektů. Přesný recept neexistuje, nedá se to napodobit. Naštěstí. Ordinace je multižánrová, propojuje komedii, drama i detektivku. Drží si kvalitní herce, které za ty roky lidé začali brát jako součást své rodiny. I herci Ordinaci vnímají jako součást svých životů. Máme skvělé autory, dialogisty, režiséry, celý štáb funguje skvěle a já jsem na ně pyšná. Ordinaci tvoří lidé, kteří to dělají rádi.“

Zdroj: TV Nova

​​Recept na úspěch podle kreativní producentky Ulice Silvie Klasové: „Jsem ráda, že náš autorský tým je pestrý a že v něm máme nejen lidi od televize a filmu, ale i z divadla, rozhlasu a literatury, přičemž mnoho z nich získalo ve svých oborech prestižní ocenění. Kromě autorské týmu, který stojí na počátku všech uličních příběhů, a herců, kteří takříkajíc v první linii propůjčují našich příběhům svoji tvář a talent, jsou mimořádně důležití i lidé, stojící v pozadí. Mám na mysli produkci, oba štáby, lidi v postprodukci i ty, kteří se starají o propagaci pořadu. Mnoho z nich je v Ulici už víc než deset let, a díky tomu, že svou práci neodbývají, dělají ji naplno, poctivě a s maximálním nasazením, si Ulice pořád drží svou kvalitu – a tedy i přízeň diváků. Ráda bych všem moc poděkovala, protože bez nich by Ulice nebyla Ulicí.“


Novinky z NOVY