Velká jarní soutěž se Snídaní s Novou: Vyhrát můžete skvělé ceny. Jak na to?

Publikováno 24.05.2020


Na celý následující týden máme pro Vás připravenou jarní soutěž. Pokud ve Snídani s Novou uslyšíte první tóny videoklipu, je to pro Vás pokyn volat na telefonní číslo 601 00 66 99. Ten, kdo se dovolá jako první, má možnost vyhrát jednu z deseti hodnotných cen.

Hrajeme například o ubytování v hotelových apartmánech, vouchery na nákupy nebo o řetězovou pilu. Stačí po dovolání zvolit číslo 1 až 10. Seznam výher naleznete níže.

Czag:

Ubytování v oblíbených hotelových apartmánech Bed & Bike Prachatice s kompletně vybavenou kuchyňkou. Po celou dobu pobytu budete mít k dispozici elektrokola a katalog s vytyčenými cyklotrasami po okolí.

Česká mincovna:

Rozličná starobylá božstva řeckého, skandinávského, slovanského, jihoamerického a egyptského panteonu se stala námětem pro sérii pamětních mincí České mincovny. Jako první se v ryzím stříbře objevuje řecký Zeus, kterého můžete vyhrát – více na www.ceskamincovna.cz.

Fiskars:

Balíček funkčních pomocníků do kuchyně od firmy Fiskars. Obsahuje vše důležité pro snadnou přípravu rodinného jídla – od nádobí přes sadu nožů až po praktické kuchyňské pomůcky a nůžky.

Grandhotel Pupp:

Výhrou je pobyt na dvě noci pro dvě osoby v Grandhotelu Pupp, který na letošní léto připravuje pro hosty řadu novinek: kinokavárnu v Slavnostním sále, půjčovnu elektrokol, sluneční terasu na střeše spa a další. Pro piknik vám concierge v hotelu doporučí místa s nejkrásnějším výhledem.

IN spirace:

Dárkový poukaz na nákup dekorací a bytových doplňků od společnosti IN-spirace. Poukaz můžete uplatnit na eshpou in-spirace.com nebo na vzorkové prodejně na Barrandově.

KM Beta:

Voucher v hodnotě 5 000 Kč na betonové střešní tašky KMB BETA s nejhladší povrchovou úpravou KMB PRIMA a 50letou zárukou. Můžete si vybrat ze čtyř barevných variant . Nebo voucher můžete použít na jakékoli jiné zboží ze sortimentu společnosti KM Beta, a.s.

Narex:

Elektrická řetězová pila Narex, ideální pro přípravu dřeva na zimu a práce kolem domu. Je jedna z nejrychlejších elektrických řetězových pil na trhu. Silný motor o příkonu 2500 W (Watt) a 35 cm dlouhá lišta zajistí pohodlnou, rychlou a bezpečnou práci.

Vegall Pharma:

Doplněk stravy Immun44 v kapslích nebo sirupu podporuje imunitní systém a je vhodný pro celou rodinu.

Vlnika:

Cenu do soutěže věnovala firma VLNIKA, dodavatel přízí pro pletení a hačkování, jehlic, knoflíků a dalších doplňků.Za poukaz v hodnotě 5.000 Kč si výherce může na e-shopu www.vlnika.cz nebo ve firemních prodejnách Vlniky

Celý herní řád naleznete ZDE.


Novinky z NOVY