ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 3. nominačním kole

Publikováno 22.05.2020

ANKETA: Kdo je největší sympaťačkou Ulice? Hlasujte ve 3. nominačním kole
Zdroj: TV Nova

Druhé nominační kolo volby největší sympaťačky Ulice patnácté sezony vyhrála Magda Procházková, která vedla po celou dobu hlasování. S kým se utká ve finále? Kdo postoupí z posledního nominačního kola? O tom nyní rozhodujete právě vy.

Dvě nominační kola volby největší sympaťačky Ulice patnácté sezony jsou už za námi. Vzešlo z nich šest finalistek, jež slibují obrovskou závěrečnou bitvu. První kolo vyhrála s přehledem Veronika Maléřová, druhé místo obsadila Katarína Benešová, na třetí příčce se umístila Zdenka Procházková. Ve druhém nominačním kole zvítězila s velkým náskokem Magda Procházková, na druhé místo se vyhoupla Amálie Pešková, na třetí místo vyslaly vaše hlasy Annu Liškovou. S kým dalším se tyto finalistky utkají v rozhodujícím klání? Je to jen na vás.

Jak hlasovat?

Také tento pátek vám nabízíme v naší anketě osmnáct žen / dívek, s nimiž jste se v patnácté sezoně Ulice vídali nejčastěji. Vy můžete až do čtvrteční půlnoci dávat své hlasy té, jež je vám nejsympatičtější. Do finále postoupí z i z tohoto kola tři sympaťačky, které od vás získají nejvíce hlasů. Během finálového hlasování, jež proběhne 29. května – 4. června, pak svými hlasy rozhodnete, která z devítky finalistek vám je nejsympatičtější. 

Hlasujte ve třetím nominačním kole volby největší sympaťačky Ulice patnácté sezony! Které další tři ženy / dívky postoupí do finále? Je to jen na vás.


Novinky z NOVY