Další díl pořadu Nova je s vámi se bude věnovat tématu peněz po karanténě! Zapojit se můžete i vy

Publikováno 06.05.2020

Nova je s vámi - Rey Koranteng
Zdroj: TV Nova

Na středu 6. května ve 21:35 jsme pro diváky připravili další díl pořadu Nova je s vámi. Tentokrát se bude věnovat tématu peněz po karanténě. Průvodcem pořadu bude opět Rey Koranteng.

Koronavirus je v Česku naštěstí už na ústupu, a tak se pomalu otevírají obchody, kadeřnictví i jiné služby. Lidé se už mohou těšit i na to, že si s přáteli posedí na zahrádkách restaurací. Na to všechno jsou ale potřeba peníze. V současné době je ale nejeden z nás řeší. Proto se zaměříme právě na tuto otázku. Pohovoříme s odborníky a také se třeba podíváme, jak založit podnik během karantény. Opět vám ukážeme i to, co dělají známé osobnosti. Legendární fotbalista Antonín Panenka nám poslal video, ve kterém se potkává fotbal a svíčková. Že to nejde dohromady? Uvidíte, že ano…

Manžel krásné herečky Terezy Voříškové, Matyáš Ramba, vás seznámí s tím, jak vypadá den cirkusového akrobata. A chcete vědět, co chystá úžasná kapela The Tap Tap? Nebojte se, ani dnes nepřijdete o ta nejzábavnější videa z celého internetu a samozřejmě ani o vaše příběhy, které nám posíláte. Máte se na co těšit!

Opět budeme odbavovat i vaše dotazy. Měly by se týkat tématu financí – půjček, hypoték, odložených splátek apod. Můžete nám je posílat dnes do 17 hod na e-mail novajesvami@nova.cz. Odpovídat dnes bude prof. Michal Mejstřík.

Dnes navíc diváky pořadu Nova je s vámi čeká překvapení. Mohou se těšit na speciálního nečekaného hosta  – vítěze Bagetové výzvy MasterChefa Česko, který bude oznámen dnes večer. Již dneska změní tato výhra jednomu ze soutěžích život. Může mu pomoci nastartovat jeho budoucí podnikání, což se v současné nelehké době jistě hodí. Na koho ze soutěžících MasterChefa Česko se usměje štěstí?

Videa, jak právě vy trávíte svůj čas doma, můžete nahrávat na novaplus.cz. Zůstaňte s námi. Nova je s vámi! 

Pořad Nova je s vámi ve středu ve 21:35 na TV Nova!


Novinky z NOVY