Sport a volný čas: Jak na ně v době koronaviru?

Publikováno 17.04.2020

Rey Koranteng - Nova je s vámi
Zdroj: TV Nova

Další díl publicistického pořadu Nova je s Vámi je pro diváky připraven v pátek 17. dubna ve 21:35 hod. Tentokrát se budeme věnovat tématu sport a trávení volného času. Je to už měsíc, co se všichni pohybujeme převážně jen ve svých domovech. Každý z nás tak určitě uvítá cenné tipy a rady, jak smysluplně trávit svůj volný čas, a jak udělat něco prospěšného pro své tělo a potažmo pro své zdraví.

Jak si sportem posílit imunitu? Jak a kde se hýbat, když je teď většina sportovišť zavřená? Jaké aktivity jsou nejlepší? A jak řeší situaci profesionální sportovci? To všechno se dnes dozvíme. Hosty pořadu budou předseda českého olympijského výboru Jiří Kejval, jedna z nejlepších světových tenistek Karolína Plíšková a mnoho dalších. Do svého života nás nechala nahlédnout česká fotbalová legenda Pavel Horvát. A vzpomínáte si na slavného kanoistu, dnes úspěšného kardiochirurga, Lukáše Pollerta, který proslul mimo jiné i tím, že prodal své olympijské medaile? A jak tráví dny olympijská vítězka ve snowboardingu Eva Samková? Nahlédneme do jejího video deníčku. Uvidíme také, že si lze zacvičit i s předměty, které na první pohled nemají se sportem nic společného. Stačí chtít…  Finalistovi soutěže MasterChef Romanu Stašovi zbyly doma dvě lahve od sektu. Ukážeme vám, jak je Roman proměnil ve cvičební náčiní. Vysílání bude také tentokrát samozřejmě i o vás a o vašich příbězích, které jste nám zaslali.

 I dnes do 17 hod je možné zasílat své dotazy na téma Sport na e-mail novajesvami@nova.cz. Odpovídat na ně bude předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička.

Videa, jak právě vy trávíte svůj čas doma, můžete nahrávat na novaplus.cz.


Novinky z NOVY