Aleš Háma složil dojemnou píseň zdravotním sestřičkám. Vžene vám slzy do očí!

Publikováno 31.03.2020


V pondělí 30. dubna uvedla televize Nova další díl pořadu Nova je s vámi. Krom novinek ohledně koronaviru, se kterými diváky opět seznamoval Rey Koranteng, zazněla v pořadu zbrusu nová píseň Aleše Hámy. Aleš jí složil jako poděkování sestřičkám, nezdolným bojovnicím v těchto těžkých časech. Klip zavádí diváky do poloprázdných ulic Prahy, po kterých Aleš bloumá a vyznává se ze svých pocitů. Poslechnout si ji můžete po stažení přiloženého odkazu.

„Mám teď čas pracovat na svých písničkách. A tak když jsem doma seděl u piana, sám mi naskočil tenhle motiv, a já si začal spontánně prozpěvovat něco o sestřičkách, na které poslední dobou hodně myslím. Jsou to pro mě hrdinky, jak všechno zvládají. Práci, rodinu, nákupy, děti…,“ říká Aleš Háma. „A navíc většinou i dobře vypadají, což člověka opoutaného na lůžko taky povzbudí a dodá mu to sil,“ dodává s úsměvem.

Zdroj: Nova.cz

Publicistický pořad Nova je s vámi se zabývá současnou situací kolem pandemie koronaviru. Jeho součástí jsou rozhovory s odborníky, kteří přibližují divákům nové skutečnosti související s tématem, i vstupy známých televizních tváří. Nova vyzývá diváky, aby s ostatními sdíleli svá domácí videa a nahrávali je na web NovaPlus: https://novaplus.nova.cz/jsem-na-nove/formular. Nejste v tom sami, vzkazuje veřejnosti.


Novinky z NOVY