Užijte si víkendový pobyt pro celou rodinu v jižních Čechách s Qéčkem. Vyhrát jej můžete ve Snídani s Novou!

Publikováno 26.01.2020


Soutěžte každé ráno s pořadem Snídaně s Novou a vyhrajte ubytování v penzionu U sv. Jana zrekonstruovaném z bývalého zámečku, v klidném prostředí Kraselova. Jižní Čechy jsou ideálním místem pro výlet v každém ročním období ať už jedete do kteréhokoli kouta tohoto malebného kraje. Ale jak často máte navíc možnost ubytovat se v bývalém zámečku s bohatou historií?

Dříve se jednalo o zámeček, který byl roku 1837 vystaven na troskách tvrze a sloužil jako administrativní budova ke správě statků rodu Dlouhoveských – některé stavební prvky jsou patrné dodnes. Ve 2. polovině 20. století zámeček sloužil pro potřeby JZD, které ho v 90. letech nechalo v dezolátním stavu. Od té doby byl penzion nádherně zrekonstruován a vy máte možnost jej navštívit sami, stačí správně zodpovědět otázku v soutěži, která probíhá od pondělí do pátku!

Soutěžit můžete o Dárkový poukaz na ubytování v tomto nově zrekonstruovaném penzionu, konkrétně ve dvoulůžkovém až pětilůžkovém pokoji. V tomto penzionu je vlastní stravování, k přípravě dobrot ale budete disponovat kuchyňkou i potřebným příslušenstvím. Poukaz můžete využít kdykoli v období od dubna do října 2020.  Penzion je držitelem certifikátu kvality „Q“ a dle zkušenosti předchozích návštěvníků se zde setkáte s příjemným a rodinným přístupem.

Rodinný penzion U sv. Jana Kraselov leží v Šumavském Podlesí, v krajině plné klidu a pohody, na pomezí turistických oblastí Šumavsko, Prácheňsko a Pošumaví. Míst k návštěvě je v okolí tolik, že je pravděpodobně nestihnete navštívit za jeden pobyt. Zajímavostí je například nedaleký Vodní mlýn Hoslovice – nejstarší vodní mlýn v Čechách. Nedaleko můžete navštívit také Strakonický hrad, Dobršskou tvrz, hrad Kašperk, Hlubokou nad Vltavou a mnohé další. Penzion také leží blízko řeky Otavy vhodné k přírodnímu koupání.

​Penzion U sv. Jana je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Qéčka získávají penziony, hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další. V zimě se můžete vydat i za certifikovanými wellness centry nebo lyžařskými středisky. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy

Zdroj: CzechTourism

Novinky z NOVY