V parku obchodního centra na pražském Chodově se bruslí už jen do 2. února

Publikováno 22.01.2020


Romantická ledová plocha je stále otevřena pro všechny vášnivé i začínající bruslaře. Přijďte svojí návštěvou podpořit dobročinné účely. Zimní bruslařská sezóna je v plném proudu. Pokud jste neměli ještě možnost, tak neváhejte a vytáhněte brusle na nejhezčí kluziště v parku u obchodního centra Westfield Chodov. Bruslit se zde bude už jen do 2. února.

Unikátní kluziště se rozkládá na ploše 650 m2 a je rozděleno do dvou samostatných kluzišť, která spojují dva ledové mosty. Nevšední ledový zážitek si tu mohou užít malí i velcí bruslaři, a to denně už od 10:00 do 22.00 hodin. V případě, že nemáte vlastní brusle, máte možnost si je na místě zapůjčit.

Stále je vám k dispozici voňavý svařák a další tradiční dobroty, které si tu můžete zakoupit. Vychutnat si je můžete také v teple v přilehlé komfortní vytápěné lounge a pohodlně relaxovat. Designová lounge skrývá herní koutek, kde je na výběr hned z několika zábavných her, které si mohou zájemci zahrát na moderních herních konzolích PlayStation 4. Případně posedět na designovém nábytku a užít si relax při sledování vašeho oblíbeného pořadu na nejmodernějších televizorech. Celý areál je pokryt vysokorychlostním bezdrátovým internetem.

Tím, že si přijdete zabruslit do ledového království u OC Westfield Chodov, můžete pomoct těm, kteří to opravdu potřebují. Vytěžené peníze ze vstupného na led, půjčovného bruslí a občerstvení poputují na dobročinné účely jako například pro projekt,, Saves Help“.


Novinky z NOVY