OBCHODNÍ SDĚLENÍ
Toto je obchodní sdělení. Redakce Nova.cz neovlivňuje jeho obsah.

Užijte si ubytování v Jeseníkách s Qéčkem. Vyhrát je velmi jednoduché

Publikováno 12.01.2020


Soutěžte o pobyt na 2 noci až pro 5 osob se snídaní v Hotelu Skiland Ostružná!

V Jeseníkách si každý najde své, a to v jakémkoli ročním období. Pokud hledáte pravou horskou pohodu s partnerem, dětmi nebo s partou přátel, máte možnost soutěžit o pobyt na 2 noci v Areálu Skiland Ostružná v blízkosti SKI areálů, cyklistických a turistických tras cca 14 km od Jeseníku. Jedná se o uzavřený areál, vybavený pro sportovní i relaxační vyžití, s různými atrakcemi pro zabavení dětí. Skiland Ostružná je držitelem certifikátu kvality „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism a zároveň obdržel 1. místo Olomouckého kraje za „Family Friendly“ zařízení v roce 2018.

Zdroj: CzechTourism

Soutěžit můžete o dárkový poukaz na pobyt na dvě noci až pro 5 osob včetně snídaně s platností od 16. 3. 2020 do 16. 3. 2021 (mimo Velikonoc, Silvestra a prodloužených víkendů). Součástí pobytu je také vstup do expozice hudebních nástrojů, což je unikátní a ojedinělá výstava na území Česka. Je zde vystaveno přibližně sedmset hudebních nástrojů z různých koutů světa, určitě tedy stojí za návštěvu. Součástí pobytu je také pronájem tenisového kurtu na 2 hodiny a pronájem kol nebo koloběžek na celý den. Pokud vás takový pobyt láká, stačí správně zodpovědět otázku v soutěži ve Snídani s Novou, která probíhá od pondělí do pátku.

Horský hotel Skiland je držitelem certifikátu „Q“ Českého systému kvality služeb, který spravuje agentura CzechTourism. Tento certifikát získávají podnikatelé v cestovním ruchu, kteří si hlídají kvalitu svých služeb a potřeby zákazníků jsou pro ně prioritou. Qéčka získávají hotely, muzea a zámky, informační centra nebo třeba zajímavá místa pro rodiny s dětmi a další. V zimě se můžete vydat i za certifikovanými wellness centry nebo lyžařskými středisky. Držitele certifikátu poznáte podle viditelně umístěného červenomodrého Qéčka. Tipy na zajímavá místa s Qéčkem zveřejňuje ve své rubrice portál Kudy z nudy.

Zdroj: kudyznudy.cz

Více informací o soutěži se dozvíte každé ráno ve Snídani s Novou


Novinky z NOVY