Čeho si tvůrci nevšimli? Odhalte chyby v animované pecce Já, Padouch!

Aktualizováno 09.03.2022

Já, padouch
Zdroj: TV Nova

Já, padouch je animovaný film pro celou rodinu, je to snímek plný akce a vynikajících vtipů! Co jste o něm nevěděli?

Děj začíná v Egyptě, konkrétně v Gíze. Právě zde byla ukradena Velká pyramida. Gru, který vypadá jako velký dobrák, mezitím bydlí v Americe v krásném domě na předměstí. Zdání ale klame. Je to největší padouch světa! Spolupracuje přitom se žlutými mimoni. Gru je naštvaný. Nakrklo ho, že někdo dokázal spáchat tak velký zločin, jako je ukradení celé pyramidy. Chce to trumfnout. A proto si usmyslí, že ukradne Měsíc. Ano, Měsíc! Jak to dopadne?

​Co jste o úspěšném filmu nevěděli?

  • CHYBA! Gru v jednu chvíli navštíví banku zla, přičemž její ředitel rozmáčkne jablko a zahodí ho na pravou stranu. Hned v další scéně, kdy usedá za stůl, již ale zbytek jablka nikde není k nalezení.
  • Tvůrci filmu pro mimoně vymysleli vlastní jazyk. Lze ho opravdu přeložit! Jazyk totiž vznikl zkomolením například francouzštiny, španělštiny nebo angličtiny.
  • Snímek byl animovaný ve studiu Mac Guff ve Francii.
  • Ve filmu je vidět kniha „Ospalá koťátka“. Po premiéře se opravdu začala prodávat. 
  • CHYBA! Přitažlivost Měsíce způsobuje příliv a odliv. S vlněním moře nemá nic společného. I po ukradení Měsíce by tak surfaři mohli jezdit na vlnách.

Sledujte nejlepší animované filmy pro děti i celou rodinu na Voyo. Výběr nejvtipnějších animovaných filmů z let 2020, 2019, 2018, 2017 i starších.


Novinky z NOVY