Soutěž o lístky na vyprodanou tour skupiny Mirai!

Publikováno 01.11.2019

Mirai na druhém albu Arigató neznají žánrové hranice. Vznikalo na horách i na Havaji
Zdroj: Archiv TV Nova

Kapela Mirai vyráží na své dosud největší turné k novému albu, které právě vyšlo. Představí nové písně i všechny osvědčené hity s novým programem a propracovanou audiovizuální show. Doražte i se svými přáteli do jednoho ze 4 měst a buďte u přelomového turné kapely Mirai! Budeme se těšit!

Zdroj: Archiv TV Nova

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje druhá deska skupiny Mirai?

A) Arigató

B) Konnichiwa

Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu soutez@nova.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo „S Novou na Mirai“ a současně termín a místo konání jednoho vybraného koncertu, na který chce soutěžící získat vstupenky. Do textu zprávy pak kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Pouze emaily obsahující všechny tyto náležitosti budou zařazeni do losování. Soutěž bude probíhat v období od  01.11.2019 do 26.11.2019. Soutěžit se bude o vstupenky na vybrané koncerty z turné Mirai 2019, které se budou konat v následujících termínech a místech:

15.11. 2019 Herálec – KD Herálec

22.11. 2019 Ostrava – hala Tatran

27.11. 2019 Brno – Sono centrum

03.12. 2019 Praha – Forum Karlín

Podrobná pravidla soutěže naleznete v Herním řádu.

Vylosováno bude pět (5) výherců. Každý z výherců získá dvě (2) vstupenky na koncert, o který soutěží a aktuální album kapely Mirai.           

TV Nova Vám přeje mnoho štěstí v soutěži!


Bedřich otevřeně o Alici: Jak to s ní má?