Do Prahy přijede slavný herec Kiefer Sutherland: Hvězda seriálu 24 hodin bude zpívat!

Publikováno 31.10.2019

Kiefer Sutherland
Zdroj: TV Nova

Kanadský herec s britskými kořeny Kiefer Sutherland je divákům televize Nova známý především jako federální agent Jack Bauer ze seriálu 24 hodin. Příští rok se však v Praze představí jako zpěvák. Herec známý z filmů Stůj při mně, Mladé pušky, Hráči se smrtí, Čas zabíjet či Telefonní budka je totiž milovníkem country a neváhá hrábnout do strun!

Kiefer Sutherland vydal letos v dubnu své druhé studiové album Reckless & Me. Navázal tak na úspěšný debut z roku 2016 nazvaný Down In A Hole, který byl velmi dobře přijat kritiky.

Srdcem alba Reckless & Me je country music, ale lze na něm slyšet i vlivy folku, rocku, blues a jiných žánrů. Jako herec vím, že schopnost navázat spojení s publikem spočívá v síle příběhu nebo postavy. Ale tohle je něco jiného. Tohle jsou osobní příběhy mého života. I když mám v životě štěstí, jsou věci, kterým se vyhnout nedá - vaši přátelé umírají, něco vás hodně zklame, někdo vám zlomí srdce. Doufám, že moje písničky pomohou mně i publiku uvědomit si, že nikdo z nás v tom nejede sám. V tom je jistá úleva. Alespoň pro mě,“ uvádí Sutherland.

Oblíbený herec představí svou tvorbu českým fanouškům 15. února příštího roku v pražském Lucerna Music Baru.

Vstupenky jdou do prodeje v pátek 1. listopadu od 10:00.


Novinky z NOVY