Den Hanuše Ringhoffera: Tradiční akce pro celou rodinu na zámku Štiřín

Publikováno 09.10.2019

Den Hanuše Ringhoffera
Zdroj: Barbora Boháčová

Prohlídka zámeckých interiérů a mnoho dalších atrakcí. To je Den Hanuše Ringhoffera. Na unikátní akci se přišly podívat i Kristina Kloubková a Míša Indráková.

„Překrásné interiéry i exteriéry štiřínského areálu určitě stojí za prohlídku. Pro návštěvníky jsme opět přichystali bohatý program v podobě například výstavy exponátů ze sbírek Národního technického muzea spjatých s rodinou Ringhofferů, prodejní výstavy řemeslných výrobků a květin, pro děti i dospělé třeba divadelní představení anebo ukázku dravců a sov, uvádí generální ředitel Zámku Štiřín Václav Hrubý.

Den Hanuše Ringhoffera proběhl 5. října 2019. „Vyrazily jsme s Jasmínkou na podzimní výlet a že nás čekají tak krásné chvilky a zážitky jsme ani netušily. Pro dcerku skvělý program, užila si jízdu na ponících a výcvik dravých ptáků byl neuvěřitelný zážitek. Zámek Štiřín je kouzelný a tak různorodý a co teprve v parku Dům Atis ve stylu organické architektury?! Byly jsme uchváceny nádherným prostorem, vynikající kuchyní a osobně jsem byla tím tak nadšená, ze tam brzy vyrazím opět s partnerem. S Jasmínkou se těšíme už teď na jarní akci Rozkvetlý Štiřín,“ říká oblíbená moderátorka Kristina Kloubková. Její kolegyně Míša Indráková k tomu dodává: „S malým dítětem není krásných míst nedaleko domova nikdy dost a jsem proto ráda, že jsem konečně navštívila i zámek Štiřín, který je pro pohodový rodinný výlet přímo ideální. Děkujeme za skvěle strávenou sobotu a rádi se opět vrátíme.“


Novinky z NOVY