Velká soutěž o vstupenky na vybrané koncerty Hyjé! Tour skupiny MIG 21

Publikováno 20.09.2019

logo Hyjé

Kapela za svoji více než 20letou existenci vytvořila obrovské množství hitů, které mnohdy téměř zlidověly. „Ještě žijem, ještě naděje jsou,“ zpívá Jiří Macháček v novém singlu Mig 21 s názvem Hyjé!

Píseň, která posluchače svou atmosférou přenese na Divoký západ, zároveň slouží jako pozvánka na chystané podzimní turné, jehož vrcholem bude tradiční trojkoncert v pražském Lucerna Music Baru.

Novinka Hyjé! volně navazuje na předchozí singl Hurá!, což přiznává i zpěvák Jiří Macháček.  „Že po jarním Hurá! Tour musí následovat podzimní Hyjé! Tour, to nám doklaplo logicky. Ale z toho zase logicky vyplynulo, že musíme natočit píseň s názvem Hyjé!,“ přibližuje se svou typickou nadsázkou.

Autorem písně s nádechem italského spaghetti westernu je kytarista Mig 21 Tomáš Polák, spolu s ním se produkce ujal Tomáš Konůpka ze skupiny Mydy Rabycad„Náladou i kytarovým riffem jde svým způsobem o poctu Ennio Morriconemu a filmům, které režíroval Sergio Leone. Písnička připomíná westerny které máme všichni rádi,“ osvětluje Polák pozadí jejího vzniku.

Soutěžní otázka: Písní Hyjé! vzdává kapela MIG 21 hold jakému žánru?

a) Westernu

b) Fantasy

Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu soutez@nova.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo „S Novou na MIG 21“ a současně termín a místo konání jednoho vybraného koncertu, na který chce soutěžící získat vstupenky. Do textu zprávy pak kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Pouze emaily obsahující všechny tyto náležitosti budou zařazeni do losování. Soutěž bude probíhat v období od 20.09.2019 do 14.11.2019. Soutěžit se bude o vstupenky na koncerty z turné MIG 21 Hyjé! Tour, které se budou konat v následujících termínech a místech:

 1. 10. 2019 České Budějovice – KD Vltava
  05. 10. 2019 Písek – KD Písek
  11. 10. 2019 Jičín – Masarykovo divadlo
  18. 10. 2019 Ostrava – Garage Music Club
  01. 11. 2019 Velké Meziříčí – Jupiter Club
  22. 11. 2019 Domažlice – MKS Domažlice

Podrobná pravidla soutěže naleznete v Herním řádu.

Vylosováno bude pět výherců. Každý z výherců získá dvě vstupenky na koncert, o který soutěží.     

TV Nova Vám přeje mnoho štěstí v soutěži!


Karel Gott napříč časem