Jak věrní fanoušci Ramba jste? Dáte dohromady všechny jeho slavné hlášky?

Publikováno 08.09.2019


Dlouho očekávaná premiéra je téměř tu! Milovníkům a věrným fanouškům osamělého bojovníka čelícího obrovským přesilám plesá srdce radostí. Ano, po jedenácti letech se konečně dočkají finálního dílu filmové série a zdá se, že se je skutečně na co těšit!

Poslední díl podle ukázek slibuje, že Rambo zahodí své háro i s čelenkou a s krátkými vlasy vyrazí znovu do boje. Tentokrát však jako usedlík z Arizony, který se snaží běžným životem někde v zapadákově vypořádat s nočními zabijáckými můrami z minulosti. Nebyl by to ale Rambo, aby se ani tady nenaskytla příležitost zabíjet!

Dcera jeho dávného přílete se přes veškerá varování vydá za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie. Únosy dívek pro nucenou prostituci provádí zločinci v Mexiku celkem běžně, tentokrát ale netuší, s kým budou mít tu čest!

Znáte každý díl akční série zpaměti? Dokázali byste doplnit všechny slavné hlášky nesmrtelného Ramba? Zkuste to!

První krev Rambo prolil už v roce 1982! Je až s obdivem, že třiasedmdesátiletý Sylvester Stallone po téměř čtyřiceti letech kruh uzavře. Konečný díl kultovního trháku se v českých kinech objeví už 19. září! Na ukázku toho, co vás čeká, se podívejte ve videu.


Novinky z NOVY