Léto podle Lucie Borhyové: Podívejte se, jak si tahle kráska s dětmi užila prázdniny

Publikováno 03.09.2019

Lucie Borhyová (9)

Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová rozhodně nezahálela a letošní parné léto si parádně užila! Všechno tyto momenty nezapomněla zdokumentovat pro své fanoušky na svých sociálních sítích a my se tak můžeme kochat fotkami, které hýří pozitivní energií a sluncem.

Hned na konci května vyrazila Lucie Borhyová do Portugalska, kde mimo jiné navštívila i nejzápadnější místo kontinentální Evropy – Cabo da Roca. Poté pokračovala přes pobřežní město Cascais dále až do hlavního města Lisabonu. V srpnu si zase udělala výlet do slunného Řecka na ostrov Kréta.

Nejvíce šťastná je právě u moře, které si užívá plnými doušky. Nebojí se přidávat fotky v plavkách, na kterých vyniknou její dokonalé křivky. Rozhodně ale není příznivcem nějakých diet a s chutí si dá zmrzlinu, pizzu nebo maso. Těžko uvěřit, že tato sličná dáma je matkou dvou dětí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Život naštěstí není jen černobílý...? #blackandwhitephotography

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova),

I při svých četných aktivitách na své děti rozhodně nezapomíná a moc ráda s nimi tráví svůj čas. Její syn Lucas bude za chvíli vyšší než ona a se svou dcerou Lindou oslavila během prázdnin její páté narozeniny a svátek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

This Is #Pure #Love #❤️ #?

Příspěvek sdílený Lucie Borhyová (@lucie_borhyova),

Zároveň ale stále ještě stíhala docházet do studia Televizních novin a pracovat. Nadále se věnovala i svému nadačnímu fondu Lucky Be, se kterým se snaží pomáhat těm, kteří v životě neměli takové štěstí.

Společně se svým dlouholetým kolegou Reyem Korantengem oslavili dvacet let od jejich první zpravodajské relace. A s ním se také zúčastnila oslavy Karla Gotta na počest jeho osmdesátých narozenin!

Zkrátka se celé léto nezastavila a dokázala skloubit všechny tyto činnosti dohromady, což si jistě zaslouží obdiv.


Novinky z NOVY