Oblíbený herec Bob Klepl se změnil k nepoznání! Co podstoupil kvůli filmu Dvě nevěsty a jedna svatba?

Publikováno 30.08.2019

bohumil klepl
Zdroj: Nova.cz

Pan herec, který ztvárnil nespočet zajímavých rolí. Kvůli té zatím poslední se Bob Klepl ale musel pořádně změnit! Okusil totiž, jaké to je oplývat dlouhou kšticí. Soudě podle jeho dalšího skvělého výkonu si svou proměnu dost užíval!

Za změnou vizáže oblíbeného herce stojí nová česká komedie Dvě nevěsty a jedna svatba, kde se Bob objevil v roli stárnoucího otce rodiny, jehož největší celoživotní vášní je chodit po koncertech kapely Brutus a pít přitom pivo! Hlavní hrdinkou je pak Anička Polívková, filmová dcera Boba Klepla, která se jako úspěšná moderátorka z Prahy vydá na návštěvu za svými rodiči. V rodné vísce potká dávnou lásku. A na problém je zaděláno ve chvíli, kdy zjistí, že její milý je aktuálně snoubencem její sestry!

​Na natáčení filmu se sešla skvělá parta lidí. A právě ti, kteří se na snímku podíleli, byli z konečného výsledku nadšení: „Je to dojemný, zábavný a romantický film, v tom dobrém slova smyslu. Je tam hezky vykreslená zamilovanost a láska, nejen partnerská, ale i sesterská,“ prozradila Ester Geislerová, jež si v komedii zahrála sestru Anny Polívkové. 

Zdroj fotky: nova.cz

Chválou nešetřila ani ostřílená herečka Eva Holubová. „Jsem nadšená! Anička Polívková v hlavní roli je k sežrání, Ester dojme k slzám a do Jarouška Plesla se zamilujete,“ zhodnotila výkony svých mladších kolegů. Svého dlouhodobého parťáka si pak nechala nakonec: „O výkonu Bohumila Klepla nejde ani nic psát! Je úžasnej!“ 

​Televizní premiéru komedii režírované Tomášem Svobodou sledujte v pátek 30. srpna ve 20:20 na TV Nova anebo v reprízách 1. září v 15:15 na TV Nova, 5. září v 18:15 a 6. září ve 13:20 na Nova Cinema.


Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.