Oblíbený herec Bob Klepl se změnil k nepoznání! Co podstoupil kvůli filmu Dvě nevěsty a jedna svatba?

Publikováno 23.04.2021


Pan herec, který ztvárnil nespočet zajímavých rolí. Kvůli jedné z nich se Bob Klepl musel pořádně změnit! Okusil totiž, jaké to je oplývat dlouhou kšticí. Soudě podle jeho dalšího skvělého výkonu si svou proměnu dost užíval!

Za změnou vizáže oblíbeného herce stojí česká komedie Dvě nevěsty a jedna svatba, kde se Bob objevil v roli stárnoucího otce rodiny, jehož největší celoživotní vášní je chodit po koncertech kapely Brutus a pít přitom pivo! Hlavní hrdinkou je pak Anička Polívková, filmová dcera Boba Klepla, která se jako úspěšná moderátorka z Prahy vydá na návštěvu za svými rodiči. V rodné vísce potká dávnou lásku. A na problém je zaděláno ve chvíli, kdy zjistí, že její milý je aktuálně snoubencem její sestry!

​Na natáčení filmu se sešla skvělá parta lidí. A právě ti, kteří se na snímku podíleli, byli z konečného výsledku nadšení: „Je to dojemný, zábavný a romantický film, v tom dobrém slova smyslu. Je tam hezky vykreslená zamilovanost a láska, nejen partnerská, ale i sesterská,“ prozradila Ester Geislerová, jež si v komedii zahrála sestru Anny Polívkové. 

Zdroj fotky: nova.cz

Chválou nešetřila ani ostřílená herečka Eva Holubová.¨„Jsem nadšená! Anička Polívková v hlavní roli je k sežrání, Ester dojme k slzám a do Jarouška Plesla se zamilujete,“ zhodnotila výkony svých mladších kolegů. Svého dlouhodobého parťáka si pak nechala nakonec: „O výkonu Bohumila Klepla nejde ani nic psát! Je úžasnej!“ 

Snímek Dvě nevěsty a jedna svatba sledujte v pátek 23. dubna od 20:20 na Nově nebo v neděli 25. dubna od 15:50 na stejném kanálu.


Novinky z NOVY