Hrajte s Kořením o předplatné časopisu 100+1. Soutěžní otázka i výherce ZDE!

Aktualizováno 01.08.2019


Každou sobotu vyhlásíme ve vysílání otázku, jejíž správné zodpovězení vám zajistí roční přísun dalších zajímavostí v podobě časopisu 100+1. Hrajte s námi!

V rámci každé soutěže bude vyhlášena jedna soutěžní otázka, a to nejprve v pořadu Koření a následně na adrese www.nova.cz/koreni. Pokud není uvedeno jinak, výherce je vždy jeden.

Soutěžní otázka pro sobotu 6. června:

Kolik skleněných koronavirů ruští skláři denně vyrobí?

A) 20

B) 30

C) 40

Soutěžní otázka pro sobotu 30. května:

Jak dlouho pomáhají roboti v nákupním centru v Bangkoku?

A) dva dny

B) dva týdny

C) dva měsíce

Správná odpověď: B) dva týdny

Výherce: Petr Krause, Jablonec nad Nisou

Hrajte s Kořením a zajistěte si roční přísun dalších zajímavostí!

Úkolem soutěžících je zaslat odpověď na soutěžní otázku na adresu soutez.koreni@nova.cz a lhůta pro zaslání odpovědí začíná běžet vyhlášením soutěžní otázky v pořadu a končí zpravidla ve 24:00 následující středu po odvysílání pořadu.

Do předmětu soutěžního e-mailu je třeba napsat heslo „Koření“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést své jméno, příjmení, adresu bydliště a telefonní kontakt.

Výherce získává automaticky předplatné 100+1 Zahraniční zajímavost. Jména výherců jednotlivých Soutěží budou  vyhlášena ve vysílání nebo na tomto webu.

Kompletní herní řád naleznete ZDE


Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.