TO končí! Co Stephen King prozradil o druhé kapitole veleúspěšného hororu?

Aktualizováno 08.08.2019


Velký úspěch dva roky staré filmové adaptace hororového románu TO přinesl ovoce v podobě pokračování. Co si o něm myslí Stephen King, autor předlohy? Možná budete překvapeni!

TO je klasickým hororovým románem z pera legendárního spisovatele Stephena Kinga. Ten se nikdy netajil tím, že filmové adaptace jeho prací se mu nezdají příliš povedené.

Zdroj: Vertical Entertainment

V pokračování se do města Derry vrací zlo a členové Klubu smolařů spojují své síly na místě, kde to všechno začalo. Uběhlo dvacet sedm let. Nyní již dospělí přátelé se dávno rozešli a žijí vlastní životy. Mike, jediný, který zůstal v jejich rodném městě, ale svolává ostatní členy klubu domů. Přestože jsou poznamenaní hrůznými zážitky z minulosti, musí každý z nich překonat svůj nejniternější strach… a čelit klaunovi, který je nyní mnohem nebezpečnější než kdy jindy.


U tvorby pokračování filmu TO z roku 2017 byl autorům k dispozici Stephen King a snímek TO Kapitola 2 již měl možnost shlédnout. A prý je na co se těšit!

„Těšíte se na TO Kapitola 2? Měli byste. Viděl jsem to a je to úžasný,“ prohlásil Stephen celkem stručně na svém Twitteru.TO Kapitola 2 vtrhne do českých kin 5. září!