Děti Bena Afflecka mají na film Batman vs. Superman jasný názor. Tvůrce asi nepotěší

Aktualizováno 10.08.2019

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti - 6
Zdroj: Warner Bros

Co si o tom, že Ben Affleck hraje Batmana, myslí jeho děti? Slavný herec to v jednom rozhovoru prozradil. A jeho slova všechny pořádně překvapila…

Kvůli obavám, že Superman má příliš velkou moc, se s ním střetne Batman. Jak dopadne epický souboj mezi dvěma superhrdiny?

Zdroj: Warner Bros

Ben Affleck uvedl, že nabídka, aby si zahrál Batmana, jej překvapila. Zprvu se k ní stavěl odmítavě. Přesvědčil jej až režisér Zack Snyder, který Benovi vylíčil svou vizi Batmana a ukázal mu výtvarné návrhy.

• V tomto snímku má Batman vůbec poprvé ve svém obleku zabudovaný hlasový modulátor, který mu elektronicky mění hlas. S tímto nápadem přišel režisér Kevin Smith, kamarád Bena Afflecka. Podotkl, že Affleckův přirozený hlas je pro Batmana příliš vysoký.

• Ben Affleck začal po obsazení do role Batmana každý den cvičit dvě hodiny. Před natáčením nabral 9 kilogramů svalové hmoty a dosáhl úrovně pouhých osmi procent tělesného tuku. Ani představitel Supermana Henry Cavill se nenechal zahanbit. Díky tvrdému tréninku se dostal na váhu 100 kilogramů. Nicméně během natáčení ve svém tréninku výrazně polevil a váhu si po celou dobu neudržel.

Ben Affleck v jednom z rozhovorů prozradil, že se mu jeho kostým zalíbil natolik, že se zeptal tvůrců, zda by si jej po natáčení nemohl ponechat, Producenti s žádostí souhlasili, ovšem pod podmínkou, že za něj Ben zaplatí sto tisíc dolarů. Affleck ve věci celkem svižně změnil názor a s kostýmem se alespoň vyfotil.

• Americký moderátor Jimmy Fallon se ve své show Bena Afflecka zeptal, co si o tom, že je Batman, myslí jeho děti. „Je to vůbec nezajímá, pořád by akorát koukali na Ledové království,“ odpověděl Ben. „Že jsem Batman, je jim úplně u p***le,“ dodal se smíchem.

Jesse Eisenberg na natáčení chodil v přestrojení. Nechtěl vyzradit, jak bude v jeho podání vypadat padouch Lex Luthor.

Komiksový trhák Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti můžete sledovat v sobotu 10. srpna od 20:20 na TV Nova nebo v repríze v neděli 11. srpna od 17:00 na Nova Cinema.


Novinky z NOVY