Kupte si lístky na jedinečný Den s Novou v ateliérech Ulice a Ordinace

Aktualizováno 25.08.2019

Den s Novou 2018
Zdroj: TV Nova

V sobotu 14. září se v pražské Hostivaři uskuteční tradiční Den s Novou. Pro fanoušky připravila televize Nova velkolepý den plný zábavy s tvářemi svých pořadů i prohlídkami zákulisí.

Vždy jednou za rok umožňuje Nova nahlédnout svým fanouškům pod pokličku televizních stanic, do zákulisí natáčení pořadů a seriálů. Na akci v prostředí hostivařských ateliérů se návštěvníci mohou zúčastnit autogramiády s oblíbenými herci, moderátory i zpěváky. Kromě toho je po dobu celého dne připraven bohatý program v podobě hudebních vystoupení tváří televize. Celodenního moderátorského maratonu se zhostí mladí, krásní a talentovaní herci seriálu Ulice Vašek Matějovský a Ondřej Havel.

Zdroj: TV Nova

Letošní třetí ročník Dne s Novou se uskuteční druhou zářijovou sobotu. Vstupenky jsou v prodeji od 25. 7. na webovém portálu www.densnovou.cz. K dispozici jsou vstupy do areálu s prohlídkami ateliérů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 pro jednotlivce i pro rodiny (2 dospělí + 2 děti do 11 let). Zájem o vstupenky do zákulisí natáčení našich nejoblíbenějších seriálů je enormní. V uplynulém roce fanoušci vykoupili na dva tisíce vstupenek během jediného týdne.

Zdroj: TV Nova

Každá vstupenka je současně slosovatelná v soutěži o all inclusive zájezd do Řecka s cestovní kanceláří Blue Style.

Zdroj: TV Nova

Více informací o akci hledejte na stránkách www.densnovou.cz.
 


Novinky z NOVY