Dohromady jim je přes 200 let, přesto vypadají skvěle. Jak se změnily Čarodějky z Eastwicku?

Aktualizováno 17.08.2019

čarodějky z Eastwicku
Zdroj: Warner Bros

Je to více než třicet let, co měl premiéru film Čarodějky z Eastwicku.V průběhu natáčení se na place sešli herci, kterým snímek dopomohl k lepší kariéře. Trojici čarodějek si zahrály Susan Sarandon, Michelle Pfeiffer a Cher.

Ačkoli mnoho lidí zná Cher jako zpěvačku, jejím velkým snem bylo stát se herečkou. Ke zpěvu ji přivedl až producent a muzikant Sonny Bobo, kterého si později vzala. Cher se ale nevzdala a svůj  mladický sen si splnila. Natočila hned několik filmů a v roce 1988 dokonce vyhrála Oscara. Naposledy se objevila v pokračování snímku Mamma Mia, kde změnila svůj vzhled, a tak se z brunetky stala platinovou blondýnkou. O její vizáži se ale diskutuje už delší dobu. Ačkoli jsou lidé přesvědčení, že podstoupila několik plastických zákroků, ona tvrzení o zásahu chirurgů odmítá. Momentálně se věnuje hlavně zpěvu. 

Zdroj: Instagram

To Susan Sarandon svou kariéru odstartovala už na začátku 70. let, ale i jí Čarodějky z Eastwicku dopomohly k lepším rolím. I Michelle je držitelka Oscara, kterého získala za snímek Mrtvý muž přichází. Ani s překročenou sedmdesátkou ve svém tempu nepolevuje a natáčí jeden film za druhým. 

Zdroj: Instagram

Hereckou trojici doplnila do té doby skoro neznámá Michelle Pfeiffer, pro kterou tento film znamenal herecký posun. Od té doby dostávala jednu lepší roli za druhou. Není tedy divu, že byla nominovaná nejen na Zlatý glóbus, ale také na Oscara. A jak to tak vypadá, do důchodu se rozhodně nechystá. V roce 2019 se objevila ve veleúspěšném snímku Avengers a do konce roku bude mít premiéru její další snímek, Zloba: královna všeho zla. 

Zdroj: Instagram

 

Čarodějky z Eastwicku sledujte 17. 7. ve 21:30 na Nova Cinema. 

 


Novinky z NOVY