Po stopách Michaely Ochotské

Aktualizováno 01.06.2014


Michaela Ochotská nás pustila do svého soukromí! Podívejte se, kde a jak tráví usměvavá moderátorka svůj volný čas.

Když modelka a herečka Michaela Ochotská usedla 18. prosince 2008 poprvé do křesla moderátorky Televizních novin, bylo to pro nejednoho diváka milé překvapení. Mladičká studentka Metropolitní univerzity Praha zvládla náročnou úlohu velmi dobře a v diskusních fórech na nova.cz se objevilo nespočet kladných hodnocení i blahopřání k úspěšné premiéře.

Neodolali jsme pokušení poznat Michaelu lépe, a tak jsme s kamerou vyrazili po jejích stopách. Z televizního studia jsme se přes pražské Strašnice dostali až na letiště v Ruzyni. Jaké to je moderovat nejsledovanější zpravodajskou relaci? Jaký je Michaela Ochotská vlastně student? A kam tak často létá? Odpovědi na tyto všetečné otázky najdete v našem videu!

 

Kdo je Michaela Ochotská?
Michaela Ochotská se narodila v Bruntále a odmalička byla dítě se spoustou zájmů. Dělala gymnastiku, hrála tenis a závodně tancovala. Pravidelné dojíždění do Prahy, kde navštěvovala letní taneční soustředění, ji přivedlo k myšlence přestěhovat se do hlavního města natrvalo. V Bruntále sice nastoupila na obchodní akademii, ale již během studia přestoupila na podobnou školu v Praze. Nyní studuje Metropolitní univerzitu a v Praze žije již sedmým rokem.
Před čtyřmi lety vyhrála Michaela casting na roli Ediny v seriálu Pojišťovna štěstí a rozhodla se naplno věnovat kariéře herečky, zpěvačky a moderátorky. Mimo jiné se objevila v malé roli i v jednom z posledních dílů legendárního Jamese Bonda.
 

Mimo šoubyznys se Michaela věnuje příležitostně modelingu, ale její velký sen se vyplnil až 18. prosince 2008, když poprvé zasedla do moderátorského křesla Televizních novin. Připomeňte si moderátorskou premiéru Michaely Ochotské kliknutím na obrázek!

Zdroj: TV Nova

 

► Přehrajte si také 16. díl Pojišťovny štěstí, ve kterém se poprvé objevila postava Ediny!

 


Novinky z NOVY