Kam vyrazily hvězdy Novy na dovolenou? Někdo zvolil moře, jiní krásy Česka

Aktualizováno 08.08.2019

Lucie Borhyová

Sezona dovolených začala a jen co si slavní našli v diáři místo, využili ho, sbalili kufry a vyrazili cestovat. Někdo zamířil za hranice, jiní se rozhodli před horkem skrýt v českých horách. Podívejte se, kam slavní zamířili.

Ivana Jirešová, představitelka sympatické barmanky Lucie Váchové v Ordinaci v růžové zahradě 2, zamířila na severozápad Itálie, konkrétně do městečka Manerola. Toto romantické městečko je dokonce zapsané do památek UNESCO. Jak se sama chlubí na sociálních sítích, ke štěstí jí stačí sušená šunka a skákání ze skal. Podívejte se sami, jak malebná Manerola je.

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram

K moři se vydala i Anička Slováčková, která v Ordinaci ztvárňuje postavu zdravotní sestřičky Radky. Ta pro změnu zavítala ke španělským břehům a navštívila romantickou Barcelonu. Svou opálenou postavou v plavkách se pochlubila na sociálních sítích. „Je nádherná! Tak nádherná,“ rozplývá se nad hlavním městem Katalánska na svém Instagramu.

Zdroj: Instagram

Štěpán Benoni, představitel záchranáře Marka Doležala, se naopak rozhodl schovat před horkým počasím a zamířil do lesů v jižních Čechách a také na Šumavu, kde si užíval tamější přírody a nádherných výhledů.

Zdroj: Instagram

Modrátorka Lucie Borhyová s prvními červencovými dny také odletěla na dovolenou, a to konkrétně na Pyrenejský poloostrov. Fotkami se svým opáleným tělem se také pochlubila na Instagramu. Relaxuje u bazénu i u moře.

Zdroj: Instagram

A jak si užívají léto další herci ze seriálů Ulice a Ordinace v růžové 2, se podívejte na Nova Plus!


Novinky z NOVY