Všimli jste si té podoby? Ze seriálu Kevin si počká udělali rodinný podnik!

Aktualizováno 04.08.2019


Ačkoli u nás se chodí do důchodu až po šedesátce, seriálový policista Kevin si zaslouženého odpočinku užívá daleko dřív. Brzy ale zjistí, že život penzisty může být mnohem dramatičtější než jeho předchozí zaměstnání.

Kevin Gable je policista, který právě odešel do důchodu a plánuje si, co všechno bude podnikat se svými kamarády. Chce se také více věnovat dětem a ženě. Nejstarší Kendra ale udělá otci čáru přes rozpočet, protože se z univerzity domů nečekaně vrátí se svým přítelem, který má v plánu vymyslet aplikaci, díky které všichni zbohatnou. Kevinovi se mladík vůbec nezamlouvá, ale nakonec souhlasí, že se může nastěhovat k nim do garáže. 

Připadá vám sitcom Kevin si počká povědomý? Není divu! Trojice ze seriálu Kevin James (Kevin), Gary Valentine (Kyle) a Leah Remini (Vanessa) si spolu zahrála už v seriálu Dva z Queensu. Ani podoba Kevina a Garyho, kteří v seriálu hrají bratry, není čistě náhodná – jsou to totiž bratři i ve skutečnosti. A aby té rodiny nebylo v seriálu málo, krátce se v něm objevila také skutečná manželka Kevina Steffiana De La Cruz.

Seriál Kevin si počká můžete sledovat každý den odpoledne na Nova 2!

 


Novinky z NOVY