Vypátrali jsme představitelky Čarodějek z předměstí! Vídají se a dělají záslužnou práci

Aktualizováno 04.08.2019


Pamatujete si na malé školačky Petru a Veroniku z moderní pohádky Čarodějky z předměstí, které svými lumpárnami pocuchaly nervy nejednomu dospělému? Změnily se k nepoznání a dělají práci, u které rozhodně není na vylomeniny prostor.

Hrdinkami filmu jsou dvě malé školačky Petra a Veronika, které bydlí na jednom pražském sídlišti a rády si chodí hrát k tetě Emě do domku se zahradou. Právě tady najdou ve sběru starou knihu plnou receptů, ze kterých se vyklubou recepty na kouzelné lektvary. Navaří tedy do zásoby různá zvětšovadla, zmenšovadla a měnidla a pustí se do experimentování, které v okolí způsobí pořádný zmatek. Nakonec se ale právě díky jejich lektvarům podaří zachránit domek tety Emy, který má být zlikvidován.

Představitelky Petry a Veroniky byste dnes nejspíš nepoznali. Ačkoli se ani jedna herectví dál nevěnuje, obě to dotáhly hodně daleko. Tereza Fliegerová, která hrála Petru, pracuje jako mluvčí hasičů Středočeského kraje. „Na natáčení si moc nevzpomínám, spíš jsou to takové záblesky. Ale například s druhou čarodějkou jsme pořád v kontaktu,“ svěřila se nám Tereza.

Zdroj: HZS Středočeského kraje

Lucie Čechová, představitelka Veroniky, se vdala a živí se jako právnička. V současné době má ale milejší povinnosti - narodil se jí syn a je na mateřské dovolené. Podívejte se, jak to čarodějkám  slušelo, když se loni potkaly v Ostrově.
Zdroj:

Film Čarodějky z předměstí sledujte v pátek 5.7. od 9:55 na Nově nebo v repríze v neděli 7.7. od 9:35 na Nova Cinema.


Novinky z NOVY